Bilgisayar Aksesuarları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Bilgisayarlar, online olmanın sunduğu pek çok avantajın yanı sıra veri girişini kolaylaştırmak, veri analizini hızlandırmak, oyun oynamak, film izlemek, müzik dinlemek, tasarım yapmak, çizim yapmak gibi pek çok avantajı bir arada sunuyor. Bir bilgisayardan beklediğiniz tüm desteği mümkün olan hızlı, en konforlu şekilde almak üzere de onunla birlikte kullanabileceğiniz bazı aksesuarlara ihtiyacınız olabiliyor. Adaptörler, bilgisayar çantaları, mouse padler, klavyeler, hoparlörler, notebook kılıfları, set kapaklı MacBook kılıfları gibi ürünlere novabazar.com Bilgisayar Akseuar alt kategorisinden erişebilirsiniz.

 

Bilgisayar Kılıfı Almak Şart Mı?

Yeni aldığınız bilgisayarınızın küçük bir kaza sonucu yere düşmesi, sert ya da sivri bir köşeye çarpması kasasında ezilmeye, kırıklara neden olabilir. Onlarca para ödeyip aldığınız bilgisayarınızın böyle deforme görünmesi çok üzücü olacağı gibi belki de onu kullanmanıza engel olacak bir hasar da söz konusu olabilir. Üstelik bilgisayar garanti koşullarına göre sıvı dökülmesi, düşürme, vurma, çarpma kullanıcı hatasıdır ve genellikle garanti süresi dolmamış olsa bile garantiniz bu hasarları karşılamaz. Böyle üzücü sonuçlarla karşılaşmamak üzere bilgisayarınıza kılıf alabilirsiniz. Bilgisayar kılıfları, sert kapak, MacBook Air sert kapaklı kılıf, tablet kılıfı, fermuarlı kılıflar, katlanabilir tablet kılıfı, mıknatıslı tablet kılıfı gibi farklı çeşitlerde olabilir.

Bilgisayar Çantası Seçimi Nasıl Olmadır?

Uygun fiyatlı notebook çantası, ucuz Macbook çantası, kullanışlı loptop çantası gibi ihtiyaçlar sıklıkla söz konusu oluyor. Üstelik yakınlarınıza da şık Macbook çantası ya da kullanışlı bir dizüstü bilgisayar çantası alarak çok hoş bir jest yapabilirsiniz. Bilgisayar çantaları işe yeni başlayan bir iş arkadaşınıza, terfi alan dostunuza, sevgililer gününde sevgilinize, eşinize, ilk iş deneyimi için kardeşinize hoş ve anlamlı bir hediye olabilir. Farklı renklerde ve modellerdeki bilgisayar çantalarından dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Ancak kullanışlı bir ürün almak için bazı detayları dikkate almakta fayda var. Örneğin loptop çantası yumuşak malzemeden ancak kalın bir dokuda olmalı. İncecik bir çanta darbelere karşı bilgisayarı korumaz. Çanta kalın dokusuna rağmen hafif olmalı ki uzun süre onu taşımak zorunda kalırsanız bilgisayarın ağırlığıyla birlikte sizi yormasın. Ayrıca dış cepleri de çok olursa cep telefonu, cüzdan, anahtar gibi şeyleri koyarak gerektiğinde de kolayca çıkararak kullanabilirsiniz. Gri, mavi ve krem tonları bilgisayar çantası için ideal renkler. Çünkü bu renkler hemen her tür giysi ile uyumludur.

Uygun fiyatlı bilgisayar çantası, mouse pad, bilgisayar kılıfı, tablet kılıfı gibi bilgisayar aksesuarları için novabazar.com’u takip edebilirsiniz. Ayrıca mouse, klavye, bilgisayar gibi ihtiyaçlarınız için de en kaliteli seçeneklere en cazip fiyatlarla erişebilirsiniz.

 


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.