Akülü Araçlar

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Akülü ve Pedallı Arabalar

 

Çocuklar için belki de en eğlenceli oyuncaklar, akülü ve pedallı araba modelleridir.  Bu araçları kendi başlarına hareket ettirebildikleri için çok severler. Ayrıca yetişkinler gibi araba kullanabiliyor olmaktan büyük keyif alırlar. Peki, Akülü araba ya da pedallı oyuncak araba alırken nelere dikkat etmek gerekir? Uygun fiyatlı akülü oyuncak araba modelleri ve pedallı araba çeşitleri hangileridir?


Çocuklara doğum günü hediyesi, yeni yıl hediyesi ya da karne hediyesi arayışında novabazar.com Akülü ve Pedallı Arabalar Kategorisini inceleyebilirsiniz. Hem kız çocuklarına hediye olarak hem de erkek çocuklarına hediye olarak akülü araba ya da pedallı araba modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Akülü ATV modelleri, kızlar için akülü araba modelleri, akülü iş makinesi modelleri tüm çocukların hoşuna gidecek eğlenceli seçeneklerdir. Çocuklar için oyuncaklar, kısa süre ilgi odağı olurken akülü arabalar çok daha uzun süre ilgilerini çekmeye devam eder. Akülü Mercedes modelleri, oyuncak BMW modelleri, oyuncak Mini Cooper modelleri gibi farklı seçenekler arasından tercih yaparak onları sevindirebilirsiniz. Mevcut ray üzerinde ilerleyen Expres tren modelleri de çok eğlenceli bir çocuk hediye alternatifi olabilir.

 

Akülü araba alırken CE ve TSE belgesi olmasına ve emniyet kemeri olmasına dikkat etmek gerekir.


Bergy markası, Baby 2 Go markası,Cansın markası, Crystal Baby markası, Peg Perego markası, Sunny Baby markası, Craft markası, Pilsan markası akülü oyuncak araba ya da pedallı araba modelleri konusunda uzman markalar arasındadır. Bu markaların uygun fiyatlı akülü arabalarına novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. Ce ve TSE logolu ürünlerle çocukların güvenle kullanabileceği ürünleri tedarik listesine ekleyen Novabazar ile keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.