Anne

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Anne

Novabazar, yaklaşık 50 yıllık mağazacılık tecrübesiyle online satış alanında fark yaratan çözümler üretiyor. Öncelikle pek çok e-ticaret platformundan farklı olarak mağazacılık deneyiminin verdiği güçlü tedarikçi ilişkileri sayesinde güvenilir ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmayı başarıyor. Sistemin en önemli alt yapı yatırımı ise satış sonrası hizmete destek vermek ve bu alanda gerçekten başarılı çözümler üretebilmek. Bu nedenle sadece ürünleri satın alırken değil aldıktan sonra da novabazar.com size destek sunmaya sorularınıza yanıt bulmaya devam eder. Anne&bebek ürünleri gibi çok hassasiyet gerektiren ürünler için Novabazar’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Anne İç Giyim Ürünleri

Hamile iç giyim ürünleri, kadınların bu hassas dönemde fiziksel olarak rahat etmeleri için önemlidir. Anne iç giyim modellerini inceleyerek kendiniz ve bebeğiniz için daha konforlu bir süreç sağlayabilirsiniz. Özellikle karın ve kasık bölgesini rahatsız etmeyecek hamile alt iç giyim ürünlerini tercih etmek önemlidir. Ayrıca hamilelik döneminde hormonların farklı çalışması aşırı terlemeye neden olabilir. Bu nedenle terletmeyecek ve cildin nefes almasını sağlayacak %100 pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Hamilelik döneminde dikişsiz gebe külotları çok önemliyken doğum sonrasında da emzirme sütyenleri büyük bir konfor sunar. Bu sütyenler hem yumuşak dokuda oldukları için çok rahattır hem de kolayca açılarak bebeğin emmesi için uygun hale gelirler. Doğum sonrasında karın sarkmalarını önlemek için korse kullanmak da önemli bir fayda sağlar. Doğumdan hemen sonra doktorunuza da danışarak korse kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Hamilelik döneminde kullanılan kozmetik ürünlerine de özen göstermek gerekir. Hamileler ve emziren anneler için özel ve farklı formüllerle hazırlanan ürünleri tercih etmek önemlidir. Gebelik çatlakları için krem kullanmak ve masaj yağları uygulamak büyük ölçüde fark yaratabilir.

 

Süt Sağma Makineleri ve Göğüs Pompaları

Doğum yapan annelerin en önemli ihtiyaçlarından biri göğüs pompası ve süt saklama poşetleri ya da kaplarıdır. Bu ürünler sayesinde bebeğin ihtiyaç duyduğu anne sütü özenle saklanabilir. Süt sağma makineleri hem doğum sonrasında sütün gelmesini kolaylaştırır hem de bebeğin yanında olmadığınız dönemlerde sütünüzün boşa gitmesine engel olur. Göğüs pompaları ve göğüs ucu pamukları ise annenin göğsünden akan fazla sütün dışarı taşmasına, giysilerin leke olmasına engel olur. Gebelik sonrasında süt gelmesini kolaylaştırmak için annenin stresten uzak olması, ılık duş alması, iyi beslenmesi ve bol sıvı tüketmesi çok önemli tavsiyelerdir. Sütü sürekli sağmak ya da bebeği sürekli emzirmek sütün daha fazla gelmesine yardımcı olur. Eğer bebeğinizin yanından hiç ayrılmıyorsanız onu emzirmeniz süt gelmesi için daha doğrudur. Çünkü sağma makinesi kanallara gelen sütü çekerken bebeğin emmesi süt oluşumunu tetikler.

 

Emzirmeyi Kolaylaştıran Ürünler

Emzirmek, doğumdan hemen sonra içgüdüsel olarak gelişen ve bebekle anne arasında çok güçlü bir bağ kuran önemli bir aşamadır. Ancak çoğu zaman stres ya da başka nedenlerle süt biraz geç gelebilir. Bu durumda doğum ebeleri, kadın doğum hekimleri en doğru yardımı sunacak kişilerdir. Bununla beraber bol sıvı tüketimi, dinlenmek, stresten uzak olmak, bebekle bağ kurmak bu durumu düzene sokmak için bilinen en yaygın ve en etkili tavsiyelerdir. Emzirme süreci başlandığında ise hem bebek hem de anne için en uygun pozisyonu sunacak konfor odaklı malzemeler önem kazanır. Örneğin bebeği emzirirken başını destekleyecek ev annenin koluna dolayısıyla da omuzuna baskı yapmayacak bir emzirme minderi kullanmak çok faydalı olabilir. Ayrıca bebeğinizi her ortamda rahatça emzirmek için emzirme önlükleri de kullanabilirsiniz.

Baby Shower malzemeleri, anne sütünü arttıran içecekler, bebek kıyafetleri, bebek oyuncakları, bebek tekstili gibi farklı ihtiyaçlar için de novabazar.com’u takip edebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.