Apple Tabletler

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Apple Tabletler

Tablet PC modelleri pratik kullanımları, kolay taşımaya imkan veren küçük boyutları ile çok keyifli bir online erişim sunuyorlar. Apple marka tabletler de bu konuda en çok tercih edilenler arasında. Apple tablet cihaz modellerinde görülen kişiye özel cihaz tanımlaması, kaliteli ekran çözünürlüğü, kendine özgü arayüzü ve yazılımı dikkat çekiyor. iPad modelleri fark yaratan tasarımları ve donanımlarıyla tüm dünyada gündelik hayatı kolaylaştırmayı başarıyor.


iPad çeşitlerinin diğer cihazla temel farklı iOS yazılımında yatıyor. Apple cihazların hepsinde görülen bu farklı yazılam diğer markalarla Aplle marka ürünleri İOS cihazlar ve Android cihazlar şeklinde ayırmamıza neden oluyor. Söz konusu yazılım, başarılı bir kişiselleştirme örneği sunarken güvenlik konusunu da çok önemsiyor. Bu amaçla cihazı alır almaz kendinize ait bir tanımlama yapmanız gerekiyor. Android cihazları şifreyi bilen herkes kullanabilirken Aplle cihazları Apple doğrulaması ve diğer detaylarla genellikle sadece sahibi kullanabiliyor. Elbette iPhone modellerinin şık tasarımları, ekran genişliğini ön plana çıkarak çerçevesiz yapıları, uzun batarya ömrü gibi konular da çok önemli. Yazılım dünyasında çok tartışmalı bir konu olmakla birlikte bu cihazlara virüs bulaşmasının nispeten zor olduğunu savunanlar da var.
 

Hangi iPad Modelini Almalıyım?

12.9 inç, 7.9 inç gibi farklı ekran genişliklerine sahip iPad modellerinden birini seçerek kullanabilirsiniz. Ekran genişliğinin fazla olması, görsellerle çalışırken ya da film izlemek, video izlemek, oyun oynamak gibi işlerde oldukça keyifli bir kullanım sunar. 32GB iPad, 64GB iPad, 128GB iPad gibi farklı hafıza genişliklerinde seçenekler de söz konusu. Eğer gazete okumak, sosyal medya hesaplarında gezinmek, maillere bakmak  gibi işlemlerin dışına çıkmıyorsanız 23GB iPad mini örneği sizin için yeterli olabilir. İPadle oyun oynamak, tasarım yapmak da mümkün. Bu durumda 128GB iPad tercih etmek daha faydalı olabilir.


iPad Aksesuarları

iPad için aksesuarlara da göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu aksesuarların pek çoğu cihazı daha uzun süre ve daha konforlu bir biçimde kullanmanıza yardım eder.  Örneğin iPad’e klavye de ekleyebilirsiniz. Dilerseniz harici klavye alıp iPad cihazınızı bir dizüstü bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca kırılmaması ve zarar görmemesi için iPad kılıfı almanız da çok önemli. Üstelik kılıfların büyük bir kısmı cihazın fonksiyonelliğini de arttırıyor. Örneğin kılıfın bir kenarına kimlik ya da para koyarak sadece tabletinizi yanınıza alıp dışarı çıkabilirsiniz. Benzer şekilde kılıfı geriye doğru katladığınızda tablet bilgisayarınız yatay olarak durabilir ve bu da onu daha konforlu bir biçimde kullanmanıza yardım eder.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.