Araç Aksesuarları

Bu Kategoride Hiç Ürün Bulunmamaktadır...
 
Araç Aksesuarları

Otomotiv sektörü her geçen gün daha fazla dijitalleşiyor. Sürücü ve yolcuların araçtayken de iletişim kurabilmeleri, online olmaları, navigasyonu konforlu bir biçimde kullanmaları önemli. Hepsinden önemlisi sürücü tüm bur iletişim ağına erişirken güvenli sürüşten ödün vermemek. Bu amaçla üretilen çok sayıda araç içi aksesuar da var.


Telefon tutucu mıknatıslar en fazla tercih edilen araç içi aksesuarlardan biri. Özellikle navigasyonu kullanırken ya da akıllı telefonunuzu kullanırken Araç telefon tutucuları, otomobil kullanırken sürücülerin en büyük yardımcılarından biri. Hem kendiniz için hem de yakınlarınız için mıknatıslı telefon tutucuları, ya da aracın ön kısmına monte edebileceğiniz bir telefon tutucu alıp kullanabilirsiniz. Araç içi telefon tutucu aparatlarla navigasyon, yol durumu gibi gerekli görüntüleri güvenle izleyebilirsiniz. Yine araç kullanırken gelen mesajları, mailleri ya da aramaları görebilirsiniz. Böylece trafikte telefonunuzu elinize almanız ya da yola odaklanmışken başka yere bakmanız gerekmez.

Araç içi çanta tutucuları ile çantanızı asabilir, araçta yer kaplamasına engel olabilirsiniz. Özellikle uzun yola çıktığınızda çok gerekli bir araç içi aksesuar olan çanta tutucular konforunuzu arttıracak şekilde tasarlanmıştır.  


Araç şarj cihazları, araç çakmakları da otomobillerde konfor arttıran malzemelerdir. Akıllı telefonunuzu, tablet PC ya da bilgisayarınızı araba kullanırken şarj edebileceğiniz oto şarj cihazlarıyla gün boyu ihtiyacınız olan enerjiyi bulabilirsiniz. Uzun yola çıktığınızda da oto şarj aleti ile sürekli iletişimde olabilirsiniz.


Uygun fiyatlarla oto şarj cihazı ya da diğer araç içi aksesuarları çeşitlerini güvenilir bir online platformdan almak üzere novabazar.com’u deneyebilirsiniz. Sistemin en önemli özelliği, güvenilir bir tedarik ağı ile çalışması, uluslararası güvenlik sertifikalı ödeme sistemleri sunması ve iade ya da değişim için kaliteli, ulaşılabilir hizmet sunmasıdır.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.