Askı Aparatları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Askı Aparatları

 

TV askı aparatları, televizyonu duvara ya da tavana asmak için kullanılır. Güvenli bir biçimde televizyonu asmanızı sağlayan askı aparatlarını, verilen talimatlara uygun olarak monte etmeniz gerekir.

 

TV Askı Aparatı Markaları

Televizyon askısı konusunda pek çok markanın ürünlerine novabazar.com ile erişebilirsiniz. Tv aksesuarları üreten markaların kaliteli TV askı aparatlarıyla kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Achill, Arn, Artelon, Dark, Erard, Everest, Eyfel, Goldmaster, Hafea, Modart, Plus Aparat, Prado, Teif, Ultimatenutrition, Universal gibi markaların TV askı aparatlarına TV aksesuar ürünlerine novabazar.com ile erişebilir, uygun fiyat, güvenli alışveriş avantajını yaşayabilirsiniz.

TV Askı Aparatı Kullanımı

Televizyonu asmak için ihtiyaç duyacağınız Tv askı malzemeleri mutfakta, salonda ya da yatak odalarında kullanılabilir. Konforlu bir biçimde televizyon izlemeniz için üretilen askı aparatları, çocuk güvenliği açısından da faydalı olabilir. Televizyonu konsol üzerine koyduğunuzda küçük çocuklar için büyük bir tehlike teşkil eder. Televizyona erişip üzerlerine düşürebilirler ya da sivri cisimleri fırlatabilirler. Böyle durumlarda LCD ekran televizyonları ya da plazma TV’leri duvara asmak daha güvenli olacaktır.

 

TV Askı Aparatı Fiyatları ve Çeşitleri

Güvenlik kilitli kablo tutuculu duvar askı aparatları çok tercih edilen ürünlerdir. Hareketli LCD Tv askı aparatları da evlerde konforlu bir kullanım sunar. Yan açı pozisyonda duran askı aparatları, ayarlı askı aparatları, 10kg’a kadar ağırlık taşıyabilen askı aparatları gibi farklı çeşitlerde ürünler arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tv askı aparatı fiyatları, markaya ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. En uygun fiyatlı televizyon askı aparatları genellikle daha hafif olan ağırlıkları taşıyan ve sabit olan ürünlerdir.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.