Aspiratörler

Seçili Filtreler :
  • Marka: Kügerr
Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Aspiratörler

 

Mutfaktan yayılan kötü kokuları ve dumanı çeken aspiratörler, ortamın havasını temizlemek üzere geliştirilmiş beyaz eşya ürünleridir. Mutfağınızın rengine, tasarımına ve büyüklüğüne göre bir aspiratör alarak kullanabilirsiniz. Peki, en uygun fiyatlı aspiratörler nereden alınır ve en ucuz aspiratör modelleri hangi markadadır…

 

Uygun Fiyatlı Aspiratörler

Aspiratörler, ankastre aspiratörler ve solo aspiratörler şeklinde ikiye ayrılırlar. Bu ayrım, cihazın mutfağa monte ediliş biçimiyle ilgilidir. Ayrıca fiyat farkına da etki edebilir. Markaya ve teknik özelliklere göre değişmekle birlikte ankastre aspiratör modelleri biraz daha pahalı olabilir. En uygun fiyatlı aspiratör modelleri genellikle solo modellerdir. Çekiş gücü, enerji tüketim biçimi, tasarım ve marka algısı da aspiratör fiyatları konusuna etki eder. Ucuz aspiratör modellerini inlemek üzere ya da mutfağınıza uygun bir aspiratör almak üzere novabazar.com’u takip edebilirsiniz. Aspiratör kampanyaları ya da uygun fiyatlar için novabazar.com Aspiratörler kategorisini inceleyebilirsiniz.

 

Aspiratör Kullanımı ve Aspiratör Temizliği

Aspiratör kullanımında ilk dikkat edilmesi gereken detay, cihazın uzun ömürlü olması için onu temiz tutmaktır. Yağ ve kir gözenekleri tıkadıkça aspiratörün çekiş gücü azalır. Hem daha az koku ve duman çeker hem de zorlandığı için motor arızası oluşabilir. Ayrıca kirli aspiratörün daha çok elektrik tüketmesi de söz konusu olabilir. Her yemekten sonra aspiratör yüzeyini nemli bir bezle silmek ve arada sırada filtreleri çıkarıp bulaşık makinesinde yıkamak, aspiratörün temiz kalmasına yardımcı olabilir.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.