Banyo

Sırala:
Göster:
7 Parça Aynalı Banyo Seti
%31
72,90 ₺
49,90 ₺
Sırala:
Göster:

Banyo

 

Banyonuzu daha kullanışlı bir hale getirmeniz mümkün. Bu amaçla ek raflar, banyo dolapları, banyo askılıkları ve şık kutular kullanabilirsiniz. Peki banyoda şık ve kullanışlı bir görünüm nasıl sağlanır?

 

Banyo Dekorasyonu İçin İpuçları

Banyonuzun her şeyden önce her zaman temiz ve düzenli olmasına özen gösterin. Temiz bir banyo etkisini güçlendirmek için banyoda sürekli ferah oda kokuları kullanın. Banyonuzda banyo paspas takımı, banyo setleri, havlular, bornoz takımları gibi ürünlerin mevcut seramiklerle uyumlu olmasına ve aynı renk tonlarında olmasına özen gösterin. Sadece bu bütünlüğü sağlayarak bile şık ya da temiz bir etki elde edebilirsiniz.

 

Banyonuzda saç fırçası, tarak, saç kurutma makinesi, epilasyon cihazı gibi ürünlerin raf ya da dolaplarda düzenli bir biçimde saklanmasına, ortalıkta görüntü kirliliği yaratmamasına özen gösterin. Eğer alan varsa şık dekoratif mumlar, havlular ve banyolar için tasarlanmış objelerle güzel bir görünüm elde etmeye çalışın.

Banyo Seti Seçerken

Banyo setleri seçiminde hem dekoratif görünüme hem de hijyene önem verin. Gerektiğinde kolayca temizleyebileceğiniz malzemelerden yapılmış ürünler almaya çalışın. Sudan etkilenen, kolayca paslanan ya da okside olan malzemelerden uzak durun. Banyo paspas setleri seçiminde de çamaşır makinesinde yıkayabileceğiniz ürünler tercih etmeniz evde konforunuzu arttırabilir.


Uygun fiyatlı banyo setleri için novabazar.com Banyo Kategorisini inceleyebilirsiniz. En ucuz banyo paspasları, dekoratif banyo setleri, çeyizlik banyo takımları için zengin ürün çeşitliliği sunan kategoride aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Seramik sıvı sabunluklar, şık bornoz askılıkları gibi farklı ürünler arasından kolayca seçim yapıp güvenle satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.