Banyo Setleri

Sırala:
Göster:
7 Parça Aynalı Banyo Seti
%31
72,90 ₺
49,90 ₺
Fidex Home Banyo Seti 4 ,Lü
%27
96,66 ₺
69,99 ₺
Fidex Home Banyo Seti 4 ,Lü
%27
96,66 ₺
69,99 ₺
Hiper Banyo Seti 5'li Krem
%29
66,90 ₺
46,90 ₺
Hiper Banyo Seti 5'li Pembe
%29
66,90 ₺
46,90 ₺
Hiper Banyo Seti 5'li Turkuaz
%29
66,90 ₺
46,90 ₺
Hiper Beyaz 4 Parça Banyo Seti
%29
60,90 ₺
42,90 ₺
Sırala:
Göster:

Banyo Setleri


Banyoda çok ihtiyaç duyulan dış fırçalık, sıvı sabunluk ve sabunluk, çöp kavası ve tuvalet fırçası gibi malzemelerin şık bir bütünlük içinde sunulduğu ürünlere banyo setleri deniyor. Yeni evlilere ev hediyesi olarak da alabileceğiniz banyo setleri, yeni ev kuranlara, yeni eve taşınanlara da alınabilir. Banyonuzun genel havasıyla uyumlu bir banyo seti alarak çok şık ve dekoratif bir ortam yaratabilirsiniz. Uygun fiyatlı banyo takımları   için novabazar.com Banyo Setleri kategorisini inceleyebilir, online olarak güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Seramik banyo setleri, seramik diş fırçalık ve sıvı sabunluk setleri, porselen banyo takımları gibi farklı malzemelerden yapılmış farklı renklerde ve tasarım özelliklerindeki ürünlerle şık ve keyifli bir ortam tasarlayabilirsiniz. Banyo takımı alırken banyo seramiklerinin rengine uygun seçimler yapmanız ortamda daha şık bir etki elde etmenize yardım eder. Elbette düz beyaz renk ya da altın sarısı veya gümüş gri metalik tonları tercih ederek her evde her ortamda şık görünecek seçimler de yapabilirsiniz.

 

6’lı banyo setleri, 5 parça banyo setleri gibi farklı takım seçenekleri arasında dilediğinizi seçerek banyonuzda kullanışlı ve aynı zamanda da dekoratif ürünlerle gösterişli bir görünüm sağlamanız mümkün. Seramik ya da porselen banyo setleri yıkanabilir olmalarıyla oldukça kullanışlı ürünlerdir.


Banyo paspas takımları, bornoz takımları, banyo setleri gibi farklı banyo ürünlerini uygun fiyatlarla novabazar.com’dan alabilirsiniz. İnternetten banyo seti siparişi vermenin güvenli yolu novabazar.com ile çeyiz alışverişi de yapabilirsiniz. Yaklaşık 50 yıllık mağazacılık geleneğinden gelen ekip ruhu ile güvenli bir online alışveriş deneyimi sunmayı hedefleyen novabazar.com, sadece satış sürecinde değil satış sonrası süreçlerde de size destek olacak bir organizasyon yapısına sahiptir.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.