Bebek Mobilya

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Bebek Odası Mobilyası


Bebek odası mobilyası seçimi çok keyiflidir. Birbirinden şirin tasarımlarıyla bebek odası mobilyaları, adeta masalsı bir dünya sunar. Masal ya da çizgifilmlerden fırlamış gibi tasarımlar, yuvarlak hatları olan şirin mobilyalar çok sevimlidir. Çekmeceli beşikler, standlı hamaklar, oyuncaklı hamaklar, asonsörlü beşikler, iki kapılı bebek odası dolapları seçeneklerden sadece bazılarıdır.

Bebek odası mobilyası alırken bebeğiniz için ayırdığınız odanın genişliği, bebeğin ihtiyaçları dikkate alınmalıdır. İlk zamanlar üç kapılı dolap, şifonyer gibi ürünlerin çoğu alanı boş kalacaktır. Bu nedenle bu tür takımlar yerine portatif yatak ve küçük bir dolap da alınabilir. Almışken baştan alınsın ve bebek odası bebek doğmadan hazır olsun diye düşünmek de çok mantıklıdır. Özellikle taşınma ihtimaliniz yoksa bebeğin odasını o doğmadan hazır edebilirsiniz. Bebek ve çocuk odası mobilyası seçiminde kolay silinebilen malzemeyle kaplanmış ürünler tercih etmek faydalı olabilir. Ayrıca stoperli çekmeceler ve dolap kapakları tercih edilmelidir. Sürgü kapaklar bebek ve çocuklar için tehlikeli olabilir.


Uygun fiyatlı bebek mobilyaları için novabazar.com Bebek Odası Mobilyası kategorisini inceleyebilirsiniz. Farklı markaların ürünlerine bu kategoriden ulaşabilir, keyifli bir biçimde tüm ihtiyaçlarınızı online olarak karşılayabilirsiniz. Uygun fiyatlı bebek odası gardropları, farklı markalara ait bebek yatakları, beşikler ve çok daha fazlasını kategoride bulabilirsiniz. İnternetten bebek odası mobilyası almanın konforunu güvenle yaşayabilir, ürünleri keyifle kullanabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.