Bebek Odası Tekstil

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Bebek Odası Tekstili

 

Bebek odası, bebeğin doğumuna hazırlık kısmının en eğlenceli bölümüdür. Bebek odası mobilyası seçildikten sonra odayı güzel gösteren esas detaylara geçilir. Bebek odası perdesi, bebek odası halısı, bebek odası yatak örtüsü ve nevresim takımları birbiri ile uyumlu olacak şekilde seçildiğinde çok şık ve eğlenceli bir bebek odası hazırlanabilir. Peki bebek odası dekorasyonu nasıl olmalı? Uygun fiyatlı bebek odası halısı, perdesi gibi ürünler nereden alınır, internetten bebek odası tekstili alınır mı?

Bebek Odası Dekorasyonu İçin İpuçları

Bebeğiniz odası için alacağınız her şeyi ilk kez ve sıfırdan alıyor olacağınız için iyi bir planlama yapın. Aşırı renk karmaşasına izin vermeyin. Bu nedenle kafanızda en çok üç renk olacak şekilde bir plan yapın. Mesela; beyaz, mavi ve kahve rengi. Mobilya, halı, perde, nevresim takımı, objeler, duvar panoları ve diğer her detayda ürün alırken bu üç rengin dışına çıkmayın. Böylece karmaşadan uzak, keyifli bir tasarım çıkar ortaya. Renkleri belirledikten sonra bir de konsept belirleyin. Bebek odasının bir teması olsun. Örneğin uçan balon, balık, marin teması gibi farklı konseptlerden birinin üzerine gidebilirsiniz. Uçan balondan avize, uçan balon baskılı yatak örtüsü, uçan balon desenli perde ve uçan balon duvar süsleriyle çok keyifli hatta masalsı bir bebek odası tasarlanabilir.

 

Bebek Odası Halısı Seçimi

Çocuk odası halıları desen ve renk açısından olduğu kadar dokuma malzemesi açısından da değerlendirilmelidir. Çok hav çıkaran ürünler ya da tamamen polyester ürünler tercih edilmemelidir. Bebek odalarında en konforlu halı türü yuvarlak halılardır. Yuvarlak bebek odası halısı, farklı bir eve taşındığınızda da odanın genişliğine bakmaksızın uyumlu bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Yuvarlak çocuk odası halı modelleri ve kaliteli çocuk odası halılarına novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. Elips şeklinde halı modelleri de aynı kullanım kolaylığını yaşatır.

 

Uygun fiyatlı bebek odası halısı almak üzere Novabazar Bebek Odası Tekstili kategorisini takip edebilirsiniz. En ucuz çocuk odası halılarından en kaliteli bebek odası halısı çeşitlerine kadar farklı seçenekleri bulabilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.


Bebek görme hediyesi olarak bebek battaniyesi ya da bebek nevresim takımı almayı düşünüyorsanız uygun fiyatlı ürünlere Novabazar ayrıcalığıyla erişebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.