Bebek ve Çocuk Tekstil

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Bebek Çocuk Tekstili

 

Bebeklere hediye olarak ilk akla gelen ürünler genellikle tekstil ürünleridir. Çocuk kıyafetleri ve bebek giyim ürünleri gerçekten de çok fazla ihtiyaç duyulan malzemeler olarak dikkat çeker. Zira bebekler ve çocuklar gelişmeye, uzamaya, kilo almaya devam ettikleri için giysileri de kısa sürede küçülür ya da daralır. Peki, bebek kıyafeti ya da çocuk kıyafeti seçiminde nelere dikkat etmek gerekir ve uygun fiyatlı hediyelik bebek giysileri nereden alınır?


Bebek tekstili, bebek battaniyesi, bebek nevresim takımları, zıbın takımları, bebek pijamaları, bebek çorapları, bebek kıyafetleri, bebek bornozu, bebek havlusu gibi çok geniş bir ürün grubunu kapsar. Son moda bebek kıyafetlerini incelemek, bebeklere şık hediyelik ürünler almak üzere novabazar.com Bebek Çocuk Tekstili kategorisini inceleyebilirsiniz. İnternetten bebek kıyafeti almanın en güvenli ve en ekonomik çözümlerini sunmayı hedefleyen Novabazar ile keyifle alışveriş yapabilir, ister kendi adresinize isterseniz de bebek kıyafetini aldığınız kişinin adresine teslim sağlayarak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Özellikle yenidoğan setleri, çok keyifli birer hayata merhaba hediyesi olabilir

Bebeklere giysi, iç giyim ürünleri, çorap, nevresim takımı, battaniye, yorgan, havlu gibi tekstil ürünleri alırken pamuklu kumaş seçimine özen göstermek önemlidir. Polyester kumaşlar, bebeğin hassas cildine zarar verebilir. Ayrıca polyester, çok terletir ve bebeğin cildinin nefes almasına engel olabilir. Ayrıca CE damgası ve TSE belgesi de önemsenmelidir. Bebek tekstili seçiminde dikkat edilecek bir diğer konu da kolayca koparak yutulacak düğme, fermuar gibi aksesuarların yoğun olduğu ürünlerin tercih edilmemesidir. Bebekler, sürekli emme, ısırma, ağızla keşfetme eğiliminde olduğundan bu tür aksesuarlar ve tüylü, peluş kumaşlar tehlikeli olabilir.


Bebek hediyelik ürünleri konusunda en keyifli seçeneklere ulaşmak için kategorideki ürünleri inceleyebilirsiniz. Bebek görme hediyesi olarak zıbınlar, yenidoğan setleri, battaniye ya da nevresim takımları tercih edilebilir. Ancak bebek çok hızlı geliştiği için bebeğin ayından bir iki ay büyük ürünler almak daha faydalı olacaktır. Erkek bebek kıyafetleri içinde en trend ürünler şalvar pantolonlar ve trend switshortlerken kız bebeklere şirin mini etekler ya da robadan elbiseler alınabilir. Kız bebek kıyafetlerinin her zaman, daha fazla seçenek sunduğunu da eklemek gerek.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.