Bilgisayar Bileşenleri

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Bilgisayarınızdan istenen verimi almak üzere bilgisayar bileşenlerinden uygun olanları kullanabilirsiniz. Anakartlar, ekran kartları, bellek ya da diğer adıyla RAM, işlemciler, hard diskler, kasa, PSU, optik sürücüler, ses kartları çok ihtiyaç duyulan bilgisayar bileşenleridir. Bu ürünler, genellikle bilgisayardan daha iyi performans almayı sağlarken daha konforlu ve donanımlı bir kullanım da sunarlar.

Bir bilgisayardan beklenen hızlı çalışma, seri geçişler, güçlü internet bağlantısı ve sayfalar arası hızlı dolanım, yeterli ekran çözünürlüğü, uzun süre verimli çalışma özellikleri harici olarak alınabilen bilgisayar bileşenleri ile elde edilebilir. Dilerseniz sahip olduğunuz bilgisayarın pek çok özelliğini harici olarak satın alabileceğiniz bileşenlerle geliştirebilirsiniz. Örneğin tüm sistemi yeterince güçlü bir biçimde destekleyen bir anakart alabilirsiniz. Anakart ürünleri için detaylı bir araştırma yapmak ve uygun fiyatlı anakart almak için novabazar.com Bilgisayar Bileşenleri Ana Kategorisini inceleyebilirsiniz. Özellikle photoshop, corel draw gibi grafik programlarla çalışanlar için ekran kartı çok önemlidir. Bilgisayarınızın mevcut ekran kartı yetersiz olduğunda harici olarak ekran kartı satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı bilgisayar ekran kartlarını markalara göre ya da GB değerlerine göre novabazar.com’dan inceleyebilirsiniz. Geçici olarak veri depolayan RAM kapasitesi ise hızlı dolayısıyla da konforlu bir kullanım için gereklidir. Yine harici RAM alarak bilgisayarınızın RAM kapasitesini arttırabilirsiniz

Farklı markaların işlemcilerine, uygun fiyatlı hard disk ve optik sürücülere de Novabazar Bilgisayar Bileşenleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemleri sayfasıyla alışverişinizi tamamlayabilir, internetten alışverişte ücretsiz kargo avantajını yaşarken kargonun her aşamasında bilgilendirilerek ürününüze kolayca ulaşabilirsiniz. Harici olarak alacağınız ekran kartı, ses kartı, işlemci, RAM gibi ürünlerle dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, tablet gibi cihazları daha verimli bir biçimde kullanabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.