Bisiklet, Scooter & Paten

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Bisikletler

 

Üç tekerlekli bisikletler, özellikle 2-5 yaş arası çocuklar için en eğlenceli oyuncaklar arasındadır. Panda üç tekerlekli bisiklet, pembe üç tekerlekli bisiklet gibi farklı modelleri olan bu oyuncak tasarımı, aslında hem ulaşım hem de temel motor becerilerin gelişimi için çok önemlidir. Çocuklar kendi güçleriyle ilerleyen böyle oyuncaklardan büyük keyif alırlar.


Çocuk kask modelleri, paten, kaykay ya da bisiklet kullanırken çok önemli aksesuarlardır. Kaykayla kayarken, patenle gezerken ya da bisiklete binerken yetişkinlerin bile sıklıkla düşebildiğini ya da yaralanabildiğini düşünürsek çocuk kask çeşitlerinin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız.

Pro kaykay modelleri de son yılların en popüler oyuncakları arasında. Özellikle çevrenizde bu kaykayları kullanabilecek boş alan ya da trafiğe kapalı alan varsa çocuğunuzun özgürce oynaması için ona pro kaykay alabilirsiniz. Pro kaykay çeşitleri, genişliğine göre farklılaşır. Pro kaykay fiyatları da üzerinde yazan inç değerine göre değişiklik gösterebilir.

 

4 yaş ve üzerindeki çocuklara daha çok tercihe dilen patenler de çok eğlencelidir. Ayrıca daha küçüklerin keyifle gezmesini sağlayan dört tekerlekli bisikletler ya da itmeli bisikletler çok eğlenceli olabilir. Bebeğin konforlu bir biçimde kendi başına keşif yaptığı hissini yaşamasına yardımcı olan itmeli bisikletleri bir yaşından sonra kullanabilirsiniz.


Tekerlekli çocuk scooter modellerine, itmeli bisikletlere, paten ve kaykay modellerine novabazar.com Bisikletler kategorisinden erişebilirsiniz. Uygun fiyatlı çocuk bisikleti alabilir, güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Çocuklara doğum günü hediyesi ya da yeni yıl hediyesi arayışındaysanız Novabazar ile aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.