Bulaşık Makineleri

Seçili Filtreler :
  • Marka: Arçelik
Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Bulaşık Makineleri

Hem ev hem de ofis mutfaklarında olmazsa olmaz beyaz eşyalardan biri olan bulaşık makineleri, günlük işleri kolaylaştırmak, hijyenik mutfak gereci kullanmak hatta bebek biberonlarını steril etmek gibi önemli işlevlere sahip. Peki, en yeni çıkan bulaşık makinesi modelleri hangileri, bulaşık makinesi alırken nelere dikkat etmek gerekir, bulaşık makinesi fiyatları nasıl…

Yeni Bulaşık Makinesi Modelleri

Bulaşık makineleri, son yıllarda çok daha fonksiyonel bir hal aldı. Örneğin artık rafların isteğe göre yükselip alçalması mümkün. Bu da bulaşıkların boyutuna göre bulaşık makinesini düzenlemenize olanak veriyor. Örneğin kocaman bir tencere ya da büyük bir tava da makinenin alt kısmına konabiliyor. Ayrıca çok programlı bulaşık makineleri sayesinde sadece bardaklar ya da bir kaç tencere için de çok enerji ve su harcamadan yıkama yapabiliyor, ihtiyacınız olan bulaşıkları makinenin dolmasını beklemeden yıkayabiliyorsunuz. Bulaşık makinelerinin LED teknolojili aydınlatma ve gösterge panoları, A+++ enerji tüketim teknolojileri de daha az elektrik harcamanıza hem bütçeniz hem de çevre için enerji kullanımını mümkün olan en doğru şekilde optimize etmenize yardım ediyor.

Uygun Fiyatlı Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Bulaşık makinesi fiyatları markaya, modele göre değişir. Ucuz bulaşık makinesi modelleri ya da ortalama fiyatların nispeten altında kalan bulaşık makineleri genellikle A enerji konusunda yeteriz olan ya da programları az olanlardır. Bulaşık makineleri, monte edilecekleri alana yerleşim şekillerine göre ankastre bulaşık makineleri ya da solo bulaşık makineleri şeklinde sınıflandırılır. Ankastre bulaşık makinesi fiyatları solo makinelere göre nispeten fazladır. Ancak bunlar da özellikle yeni model mutfaklarda çok şık bir görünüm sunar. İnoks iz bırakmaz bulaşık makinesi fiyatları da beyaz bulaşık makinelerine göre biraz daha yüksek olabilir. A enerji, A+ enerji, A++ enerji, A+++ enerji gibi enerji tüketim biçimi debulaşık makinelerinin fiyatlarınaetki eder. En ucuz bulaşık makineleri genellikle A enerji gurubudur. 2-8’e kadar olan bulaşık makinesi program sayıları da fiyatları belirleyen faktörlerdir. Bulaşık makinesi alırken tüm bu detayların hangilerinin en ölçüde sizin için gerekli olduğu konusuna odaklanmanız önerilir.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.