Buzdolapları

Seçili Filtreler :
  • Marka: Bosch
Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Buzdolapları

 

Ev ya da ofislerde en önemli beyaz eşyalardan biri buzdolaplarıdır. Gıdaları sürekli olarak belirli bir serinlik seviyesinde tutmamızı dolayısıyla da uzun süre taze ya da tüketilebilir düzeyde taze tutmamızı sağlayan buzdolapları, yüzyılın önemli buluşları arasında gösterilir. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi hayatı kolaylaştıran, gündelik işlerden sosyalleşmeye, gelişmeye, keşfetmeye, birlikte vakit geçirmeye ve öğrenmeye vakit bırakan cihazlardandır buzdolapları. Peki, buzdolabı alırken nelere dikkat etmek gerekir, buzdolabı seçimi nasıl olmalıdır, buzdolabındaki tüm aksesuarlar gerçekten işe yarar mı, hangi kullanım alışkanlığına hangi buzdolabını tercih etmek gerekir.

İhtiyaca Göre Buzdolabı Seçimi Yapılmalı?

Buzdolapları üretilirken farklı yaşam biçimlerine göre çeşitlendirilirler. Bazıları iki kapaklı ve çok büyük olarak tasarlanır. kalabalık aileler, büyük ofisler için ideal olan bu dolaplar küçük bir apartman dairesinde yaşayan iki kişilik bir aile için gereksiz olabilir. Bazı buzdolaplarında daha geniş hacimli bir derin dondurucu olduğu görülür. Yazın aldıklarını dondurucuda stoklayan ya da markete erişimi çok kolay olmayan şehir dışı bölgelerde yaşayan aileler için bu dolaplar ideal çözüm sunar. Ancak buzluğa ya da dondurucuya çok fazla gıda koyma alışkanlığınız yoksa genellikle dolap iç hacminde çalarak dondurucu hacmini genişleten böyle bir dolap sizin için kullanışlı olmayacaktır. Tencere yemekleri çok pişen ve bunları dolapta saklamanız gereken bir yaşam biçiniz varsa raf aralıkları geniş olan bir buzdolabı almanız şart. Dolapta içecek bulundurma alışkanlığınız yoğunsa ayrıca yatay şişelikleri olan dolapları tercih edebilirsiniz.

Farklı Buzdolabı Tasarımlarından Seçim Yapmak

Neon renklerdeki yuvarlak hatlı buzdolapları çok farklı ve sevimli bir dekorasyon trendi. Ayrıca çift kapaklı büyük dolaplar da çok tercih ediliyor. Mutfakta fırın, bulaşık makinesi gibi diğer beyaz eşya ve elektronik cihazlar uyumlu bir renk seçmek, daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.


Kampanyalı beyaz eşya almak üzere novabazar.com’u takip edebilirsiniz. Sistemdeki farklı markalara ait ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı buzdolapları ve en yeni buzdolabı modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Novabazar, dönem dönem farklı ürünlerde olduğu gibi buzdolabı indirimleri ya da kampanyaları da sunar. Siteyi takibe alarak kargo bedava avantajı ya da buzdolabı kampanyaları ile avantajlı bir biçimde  alışveriş yapabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.