Çalışma Odaları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Çalışma Odaları

 

Çalışma odası dekorasyonu en fazla önemsenmesi gereken iş kalemidir. Zira çalışma odaları, konforlu olmalı ve motive edici olmalıdır. Ferah bir çalışma odası için yeni fikirlere ihtiyacınız varsa novabazar.com Çalışma Odaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Motive Eden Bir Çalışma Odası Nasıl Olmalı?

Çalışma odasında ferahlık çok önemlidir. Odayı ıvır zıvır eşyalarla doldurmayın. Bunlar dikkat dağıtacak, çalışma isteğini yok edecektir. Mümkünse bir biriyle uyumlu mobilyaların kullanıldığı şık, modern ve ferah bir alan tasarlamaya çalışın. Klasörlerden, kalemliklere kadar her şeyin bir renk ve tarz uyumu içinde olmasına özen gösterin. Çalışma odasında arada sırada açılabilen bir pencere olmasına, çalışmaktan sıkılan öğrencinin ya da yetişkinin dilerse dinlenmek üzere oturup uzanacağı bir kanepe ya da jozefin olmasına da dikkat edebilirsiniz. Pembe, toz mavi, koyu ahşap renkleri çalışma odasında uyku getirecek renklerdir. Bunların yerine beyaz, gri, açık ahşap tonları tercih edilebilir. Odada sürekli ferahlık sunan bir havalandırma ve motive edici bir müzik de olmalı. Ayrıca çalışma odası aydınlatması da  unutulmamalı. Çalışma masasında beyaz aşık, odanın genelinde sarı ışık kullanılmalıdır.

Çalışma Odası Mobilyaları

Şık çalışma masaları, konforlu ve beli destekleyen çalışma sandalyeleri, pratik ve dekoratif çalışma masası lambaları ve kitaplıklar bu konuda en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Kitaplıklı çalışma masası modelleri çok dar alanlarda çok kullanışlı olabilir. Kolayca monte edebileceğiniz bu ürünler, hem kitapları, hem dosyaları toparlar hem de üzerinde çalışmak için ideal bir alan sunar. Laptop sehpaları da bu konuda çok kullanışlıdır. Oturma odasına televizyon keyfi yaparken laptop sehpasını çekerek kolayca konforlu bir biçimde çalışabilirsiniz. Masif şık çalışma masaları ise salon ve yaşam alanlarında da konumlandırılabilen şık ürünlerdir.

 

Çalışma masasının yanına onunla uyumlu şık bir raf sistemi alarak çok daha keyifli ve kullanışlı bir alan tasarlayabilirsiniz. Köşeye yerleştireceğiniz lambader ya da ev bitkileri, masa üzerine koyacağınız şık bir çalışma masası lambası ile istenen şık dekoratif etkiyi verebilir ve çalışmak için motive olabilirsiniz.


Uygun fiyatlı çalışma odası mobilyaları için novabazar.com Çalışma Odaları kategorisini inceleyebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.