Çay Makinesi

Sırala:
Göster:
Fakir Shaye Beyaz Çay Makinesi
%17
269,00 ₺
222,80 ₺
Fakir Shaye Violet Çay Makinesi
%17
269,00 ₺
222,80 ₺
King P 315 Inox Lea Çay Makinesi
%19
239,00 ₺
192,70 ₺
King P 318 İkram Çay Makinesi
%7
169,90 ₺
156,50 ₺
Sırala:
Göster:

Çay & Kahve Makineleri

 

Hem evlerde hem de ofislerde günlük yaşamın en önemli motivasyonlarından biri sıcak bir bardak çay ya da keyfili bir fincan kahvedir. Çay ve kahve makineleri, bu konuda en iyi ve en pratik çözümleri sunarlar. Daha hızlı, daha pratik, daha az etrafı kirleterek, daha az bulaşık çıkararak ve daha lezzetli çay&kahve yapmak üzere tasarlanan bu cihazlarla işleri kolaylaştırabilirsiniz.

 

Çay Makinesi Fiyatları

Uygun fiyatlı çay makinesi modelleri ya da ucuz semaver modelleri için araştırma yapıyorsanız novabazar.com Çay&Kahve Makinesi Kategorisini inceleyebilirsiniz. Çay makineleri, semaverler, elektrikli çaydanlıklar, su ısıtıcılar ve benzeri ürünler konusunda güvenle alışveriş yapabileceğiniz novabazar.com ile aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Çay makinesi fiyatları, markaya, ürün özelliklerine, tasarım detaylarına, kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Semaver fiyatları da benzer şekilde markaya ve ürün detaylarına göre birbirinden farklıdır. Artus, Arçelik, Arnika, Arzum, Boch, Conti, CVS, Fakir, Goldmaster, Karaca, King, Korkmaz, Özkent, Schafer, Simbo, Sony, Tantitoni, Tefal çay makinesi gibi farklı markaların ürünlerini sistem üzerinden inceleyebilir, detaylı ürün açıklamalarıyla doğru karar verebilirsiniz.

 

Kahve Makinesi Fiyatları

Hazneli kahve makineleri en popüler kahve makinesi ürünleri arasındadır. Çok şık görünen bu ürünler aynı zamanda pratik bir kullanım sunarlar. Hazne içine verilen ölçü kaşığıyla kahveyi ekleyip, su eklemeniz ve cihazın düğmesine basmanız yeterlidir. Hazneli kahve makinelerinin bazılarında su haznesi bulunur. Söz konusu su haznesini dolu tutarak sadece kahve ekleyip makinenin düğmesine basmanız çalışması için yeterli olur. Cezve tipi kahve makinesi fiyatları, hazneli modellere göre biraz daha uygundur. Bu ürünlerin en önemli avantajı ise pişen kahveyi, cezve gibi kolayca fincana dökebilmenizdir.

 

Arzum kahve makinesi, Simbo kahve makinesi, Beko kahve makinesi gibi farklı markaların ürünlerini novabazar.com’dan cazip fiyat avantajıyla alabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.