Cep Telefonu

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Cep telefonları, marka, model, kamera özellikleri, ses çıkış kalitesi, görüntü kalitesi, ekran büyüklüğü ve tasarım detaylarına göre değerlendiriliyorlar. Tüm bu detaylar aynı zamanda markaların rekabet koşullarını da belirliyor. Bugün akıllı telefon satışlarında Iphone iOS Telefonlar ve Android Telefonlar şeklinde keskin bir ayrım söz konusudur. Pek çok konuda yaşamınızı asiste edecek olan, sosyalleşmek, hobilerinizi geliştirmek, işinizi takip etmek ya da sadece iletişim kurmak için kullanacağınız akıllı telefonunuzu garanti sunabilen güvenilir satıcılardan almanız çok önemlidir. İnternetten akıllı telefon alırken de güvenlik sertifikalı ödeme sayfası ve garanti koşulları dikkate alınmalıdır. Peki, hangi cep telefonu alınır, en iyi akıllı telefon hangisi, uygun fiyatlı cep telefonu nereden alınır, iOS mu android mi?…

En İyi Akıllı Telefon Hangisi?

Bu sorunun yanıtı sizin ihtiyaçlarınıza en iyi yanıt veren telefon sizin için en iyisidir şeklinde özetlenebilir. Bu nedenle cep telefonu alırken marka ya da model heyecanına kapılmak yerine ihtiyaçlarınıza odaklanmanız önerilir. Cep telefonu kullanım alışkanlığınız sadece haberleşmek şeklindeyse yüksek çözünürlüklü kamera, hafıza ve diğer zengin uygulama çeşitliliği gibi özellikler sizin için çok da gerekli olmayacaktır. Eğer anı paylaşmak sizin için bir yaşam biçimi haline geldiyse, selfie çekmeden, yaşamınızın her anını dostlarınızla paylaşmadan duramıyorsanız mutlaka yüksek çözünürlüklü kamera konusuna odaklanmanız tavsiye edilir. Mail yanıtlamak, check-in yapmak, navigasyon kullanmak, çeviri desteği almak gibi telefondaki online alt yapıyı kullanmak hayatınızı kolaylaştırıyorsa işlemcisi güçlü olan ve uygulamaları zengin bir ürün tercih edebilirsiniz.

Akıllı Telefon Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yeni bir cep telefonu alırken yukarıda belirttiğimiz gibi önceliklerinizi belirlemeniz alacağınız telefonu keyifle kullanmanıza yardımcı olabilir. iPhone mu Samsung mu gibi tartışmaların yanıtlarını da marka çatışmasından çok iOs ve android alt yapısının özelliklerine odaklanarak değerlendirmeniz tavsiye edilir. Örneğin iOs bir telefon üzerinde çok fazla değişiklik yapmanıza izin vermezken android bir cihaz da kısa sürede yazılım kaynakları sorunlar yaşatabilir. Kullanım alışkanlığı da önemli bir ayrıntıdır.

Akıllı Telefon Fiyatları

Ülkemizde akıllı telefon fiyatları, genellikle dolar ve euro kuruna bağlıdır. Bu nedenle Türk lirası dolar karşısında değer kaybettikçe popüler akıllı telefon fiyatları da yükselir. Elbette farklı ürün özellikleri ve marka değeri de fiyatları etkiler. Uygun fiyatlarla ya da kampanyalı iPhone almak, android cihaz modellerine cazip fiyatlarla ulaşmak üzere novabazar.com’u takip edebilirsiniz. iPhone 5s, iPhone7, iPhone7 Plus, General Mobile, Goldmaster, LG, Nokia, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S7 gibi marka model kombinasyonlarına novabazar.com ile ulaşabilir, ücretsiz kargo avantajıyla alışverişin keyfini sürebilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.