Cep Telefonu Aksesuarları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Cep telefonu aksesuar ürün grubu, kılıf, giyilebilir teknoloji, ekran koruyucu, şarj cihazları ve taşınabilir şarj aletleri, kulaklıklar, batarya, araç aksesuarları şeklinde özetlenebilir. Günümüzde bir akıllı telefonu kişiselleştirmenin ve onunla gündelik hayatı yönetmenin en iyi yolu kulaklık, harici klavye, ekran koruyucu, kılıf, araç şarjı gibi ürünleri kullanmaktan geçiyor. Peki, söz konusu cep telefonu aksesuarları ne işe yarıyor ve gerçekten gerekli mi?

Cep telefonu aksesuarları içinde hemen herkesin mutlaka aldığı ürün grubu kılıf ve koruyuculardır. Zira, cam ve metal malzemeden üretilen akıllı telefonlar elden kolayca kayıp kırılabiliyor. iPhone ve bazı android telefonların fiyatları düşünülürse kimse yeni aldığı telefonun kolayca kırılmasını, çatlamasını istemez. Bu nedenle akıllı telefon alırken ona uygun bir kılıf almak da gerekiyor. Cep telefonu kılıfı modelleri, telefonun ele oturmasını, kayarak kolayca düşmeyi engellemeyi, düşme sırasında çarpmanın şiddetini emerek telefonun zarar görmesini engellemeyi, su, çamur, çay, kahve gibi sıvılarla ilk temasta telefonun zarar görmesini önlemeyi amaçlıyor. Ayrıca çoğu oldukça şık tasarımlarla hazırlanan bu kılıf ve koruyucular, cep telefonunuzu kişiselleştirmenize de yardımcı oluyor.

Android uyumlu akıllı saatler, iOS akıllı saatler giderek hayatımızda daha fazla yer ediyor. Giyilebilir teknolojiakıllı telefonuyla tüm iş ve sosyal yaşamını yönetler için oldukça başarılı bir çözüm sunuyor. Sürekli telefonunuzu yanınızda taşımak, çantadan çıkarmak, cebinizden çıkarmak zorunda kalmadan mesajları, mailleri, bildirimleri görebiliyor hatta yanıtlayabiliyorsunuz. Genellikle kol saati görünümündeki giyilebilir teknoloji ürünleri yazılım, donanım ve tasarım konusunda geliştirilmeye devam ediyor. Uygun fiyatlı akıllı saat modellerini geniş ürün seçeneği sunan novabazar.com ile alabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz varsa onun enerjisi hiç bitmesin istersiniz. Bu nedenle şarj cihazlarını yedeklemek, araç şarj cihazı almak oldukça mantıklı bir önlem olabilir. Elbette yedek batarya da tercih edilebilir.

Sadece müzik dinlemeyi kişiselleştirmekten çok daha fazla işlevi olan cep telefonu kulaklıkları, dışarıdayken, ellerinizi serbest bırakmak istediğinizde örneğin yürüyüşte, çalışırken ya da araç kullanırken size büyük bir konfor sunar.

Ergonomik kulaklık modelleriniz, uygun fiyatlı cep telefonu bataryaları, şarj aletleri, araç şarj cihazlarını, en havalı telefon kılıflarını geniş ürün çeşitliliği ve güvenli alışveriş avantajıyla novabazar.com’da bulabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.