Çocuk Odası Sticker

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Aileye katılacak olan yeni bireyin kendine özel ihtiyaçları için detaylı bir alışveriş listesi yapmak gerekir. Bu amaçla bebeğin nelere ihtiyaç duyacağını belirleyip ardından da ihtiyaçlara özel seçenekleri fiyat ve kaliteye göre elemek sağlıklı olacaktır. Peki, yeni doğan bebek nelere ihtiyaç duyar, bebek alışverişinde neler olmalıdır?

Bebek Alışveriş Listesi

Yeni doğan bebeğin biberon, emzik, bunları steril edecek sterilatör, biberon fırçası gibi ürünlere ihtiyacı olacaktır. Bolca ve sürekli kullanılacağı için alerji yapmayacak bebek bezine, bebek için ıslak havluya, güvenli bir banyo yapması için bebek küvetine, bebek havlusuna, bebek şampuanına, banyo sonrasında cildini nemlendirmek ve pişik önlemek için bebek yağına ihtiyacına olur. Yeni doğan bebek ihtiyaç listesinde battaniyeler, yenidoğan kıyafetleri, patik ve çoraplar, puset, bebek arabası, alt değiştirme petleri de önemli bir yer tutar.

Bebek yenidoğan dönemini geçtikten sonra mama sandalyesi, bebek odası, oyuncaklar, mama makinesi, mama setleri gibi yeni ihtiyaçlar ortaya çıkar.

Bebeğe Alınacaklarda Bunlara Dikkat Edin!

Bebek alışverişi, özenle yapılmalıdır. Küçük hatalar bebeğinizin konforuna ya da sağlığına olumsuz etki edebilir. Örneğin bebek mamasını ilk aldığınızda küçük paket seçerek bebeğin tepkisini ölçtükten sonra olumsuz bir durum yoksa büyük paket almayı seçmeniz önemli bir ipucudur. Bebek bezlerini de ilk zamanlar stoklamak doğru olmaz. Önce birer paket alıp denemeniz önerilir. Bebek kıyafeti seçiminde de internetten uygun fiyatlı bebek giysileri bulabilirsiniz. Ancak ürün açıklamalarında %100 pamuk ibaresini aramanız tavsiye edilir. Biberon ve emzikleri kaynatarak ya da bulaşık makinesinde yıkayarak temizlemek sakıncalıdır. Bebek beslenme ürünlerini temizlemek üzere strerilazatörler kullanmak faydalı olacaktır.

Bebeğiniz için ya da yakınlarınıza bebek hediyesi olarak alacağınız yürüteçler, bebek görme hediyelik ürünleri, bebek odası tekstili, bebek battaniyesi, bebek beslenme gereçleri, bebek maması, bebek arabası ve pusetlerine Novabazar ile kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı bebek maması, kaliteli bebek odası tekstili, yüzdeyüz pamuk bebek kıyafetleri gibi aramalarınıza zahmetsizce yanıt bulabileceğiniz novabazar.com ile hem bebek hem de anne ihtiyaçlarını tamamlayabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.