Dekoratif Objeler

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Dekoratif Objeler

 

Mekanda keyifli bir etki yaratmanın en güçlü unsuru dekoratif obje kullanımıdır. Biblo çeşitleri, tablolar, vazolar, şamdanlar, kırlentler ve dekoratif obje modelleri bir ev ya da ofiste stil yaratmanın ortama karakter katmanın yoludur. Dekoratif objelerle evinizin salonunda çok şık bir derinlik elde edebilirsiniz. Objelerle mekan algısını güçlendirebilir, şıklık etkisini vurgulayabilirsiniz. En önemlisi de kendi tarzınızı bu objelerle yansıtmanız daha kolaydır.

 

“Allah” yazılı duvar tabakları, semazen objeleri, kaftan görünümlü objeler ve duvar panoları günümüzün en popüler dekoratif malzemeleridir. Osmanlı ya da Selçuklu sanatından izler taşıyan dekoratif objeler de mekanda çok hoş bir şıklık yaratır.

 

Ahşap tuvalet kağıtlıkları, ahşap ya da seramik ayaklar, boyanmaya hazır astarlı seramik ya da ahşap objeler ile mekanda keyifli bir etki yakalayabilirsiniz. Objeleri kendiniz boyayarak da hem dinlenebilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.


Dekoratif obje çeşitleri için novabazar.com’dan hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. Farklı renklerde, boyutlarda ve tasarım özelliklerindeki objelerle yaşadığınız yere anlam katabilirsiniz. Köklü mağazacılık geleneğiyle Novabazar, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen bir anlayışla çalışır. Aradığınız ürünü güvenle satın alabilir, dilerseniz yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.