Deterjan

Sırala:
Göster:
Nuk Emzik ve Biberon Deterjanı
%27
23,90 ₺
17,29 ₺
Sırala:
Göster:

Hamile bel korsesi, emzirme önlüğü, emzirme minderi, göğüs pompası, bebek bakım çantası, süt saklama poşeti ve süt saklama kapları, anne içecekleri gibi pek çok farklı ihtiyaca cevap veren geniş ürün çeşitliliğine novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. Güvenlik sertifikalı ödeme sayfası ile bilgilerinizin korunduğundan, saklanmadığından ve paylaşılmadığından emin olarak güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Novabazar, online alışverişi her anlamda kolaylaştırmak üzere yola çıkan yapısıyla aradığınızı konforlu ve güvenli bir biçimde sunmayı hedefler.

Gebelik sürecinde ihtiyaç duyulan malzemeler, doğum ve doğum sonrasında bebeğin ve annenin ihtiyaç duyacağı ürünler özenle seçilmelidir. Zira, anne&bebek alanında üretilen pek çok malzeme annenin hayatını kolaylaştırmayı bebeğin sağlıkla büyümesini hedefler. En kaliteli anne bebek ürünlerine ve en uygun fiyatlı anne bebek ürünlerine Novabazar güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hamileler İçin Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Hamilelik süreci, anne adayının konforlu olmayı en çok istediği dönemdir. Pek çok anne adayı hamile elbisesi, hamile iç çamaşırı, hamile çorabı gibi ürünleri söz konusu yedi- dokuz aylık süreç sonrasında bir daha kullanmayacağını düşünerek almak istemez. Ancak normal beden ölçülerindeki giysiler hem ölçü hem de kesim açısından gebelikte bebeğe ve anneye konforsuz hissettirebilir. Özellikle karın, kasık bölgesinin, ayak ve el bileklerinin mümkün olduğunca rahat olacağı, terletmeyen kumaştan ürünler kullanmak önemlidir.

Anne adayı, bu dönemde iç çamaşırından, pantolona, monttan, çantaya kadar her giyim ihtiyacında konfor arar. Giyim konusunda kumaş kalitesi, kesim biçimi hamile kadının rahat etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış olmalıdır. Kıyafetlerin, terletmeyen tamamen pamuklu kumaştan üretilmiş olması, hamile alt giyim ürünlerinin yüksek belli olup göbek ve kasığa hiç baskı yapmaması çok önemlidir.

Hamileler için terlik ve ayakkabı seçimi de önemsenmelidir. Bu süreçte ayaklar şişebileceği için önceden mevcut ayak numarasına göre seçim yapılmamalıdır. Hamilelik döneminde terleme artacağı için terlik ve ayakkabı içinin kaliteli kumaşla kaplanmış olmasına da dikkat edilmelidir.

Sorunsuz Bir Alışveriş Süreci

Anne adaylarının hamile iç giyim, şık hamile kıyafeti, hamile gece kıyafeti, hamile spor giyim, doğum için pijama, emzirme sütyeni gibi pek çok ürünü kolayca bulabileceği ve uygun fiyatlarla satın alabileceği novabazar.com, kullanıcının sorunsuz bir alışveriş sonrası süreç yaşamasını önemser. Bu amaçla ürün alacağınız tedarikçileri özenle seçer. Uygun fiyatlı hamile kıyafetlerine güvenle ulaşabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.