Diğer Tabletler

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Diğer Tabletler


Tablet PC modelleri, giderek daha fazla kişi için gündelik yaşamın önemli bir parçası haline geliyor. Tabletten film izlemek, tabletten müzik dinlemek, iş dönüşü toplu taşıma araçlarında geçen saatleri oyun oynayarak ya da sosyal medyada gezinerek geçirmek pek çoğumuzun vazgeçilmez gündelik alışkanlıkları haline geldi.  Uygun fiyatlı tablet modelleri için novabazar.com Diğer Tabletler kategorisini inceleyebilirsiniz. Peki, Diğer Tabletler kategorisinde neler var?

Samsung ve Apple marka tablet PC çeşitleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok satılıyor. Çok popüler olan bu markaların ürünleri kendi içinde oldukça fazla çeşitleniyor. Bunların dışında kalan tablet üreticilerini bu nedenle tek bir çatı altında topladık. Acer marka tabletler bunlardan ilki. Acer tablet ürünleri, geniş ekran seçeneği, duyarlı dokunmatik ekranı ile çok tercih edilenler arasında. Everes tablet PC’ler de keyifle kullanılan ürünler arasında. Everets tablet çeşitleri özellikle dayanıklı olmalarıyla dikkat çekiyor. Goldmaster tablet cihazları da farklı renklerdeki çerçeve tasarımlarıyla çok seviliyor. Hometech marka tablet fiyatları ise oldukça uygun. Hometech marka tablet özellikle anneler günü ya da babalar günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Uygun fiyatlı tablet cihazlar arasında gösterilen bir diğer marka da Quadro. Ucuz tablet önerileri konusunda Reeder markasını da dikkate alabilirsiniz. Güçlü işlemcisi, yeterli hafızası, kaliteli ekran çözünürlüğü ve rengi ile bu marka da tercih edilebilir.

 

Tablet cihaz aldıktan sonra hassas dokunmatik cam yüzeyi korumak ve tableti daha kullanışlı kılmak üzere tablet kılıflarına da göz gezdirebilirsiniz. Özellikle cam yüzeyi korumanız önemli. Zira küçük bir çizik tabletinizi kullanmanıza engel olabilir.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.