Diğer Telefonlar

  • Ön(Selfie) Kamera Çözünürlüğü
Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Diğer Telefonlar

 

Akıllı telefonlar son bir kaç yılda hiç olmadıkları kadar hayatımıza dahil oldular. Öyle ki, onları birer iletişim aracı olarak kullanmanın epey ötesine geçtik. Artık sosyalleşmek, araştırmak, öğrenmek, sipariş vermek, plan yapmak, bilgilenmek hatta sağlıklı olmak ve zinde kalmak için bile akıllı telefon kullanıyoruz. Geniş dokunmatik ekranlar, internet erişimi ve çok daha fazlası ile hayatımızı kolaylaştıran uygulamalarla zenginleşen android ve iOs telefonlar, sürekli gelişiyor. Peki, tuşlu telefonlar tarihe mi karıştı: hayır. bazılarımız neden hala tuşlu telefon kullanıyor?

 

Tuşlu telefon ya da kategorimizdeki adıyla diğer telefonlar, hala tercih ediliyor. Elbette android telefon ya da iOs telefon kullanıcıları kadar geniş bir kitleye seslenmiyorlar ancak dokunmatik telefonları kullanmaktan hoşlanmayanlar, dokunmatik telefon teknolojisine mesafeli duranlar ve bazen de sadece “alo” demek için işlevi, gerçek anlamda iletişim olan bir telefon isteyenler onları keyifle tercih ediyor.

 

Babanıza tuşlu telefon almak, anneniz için tuşlu telefon bulmak, anneannenize tuşlu telefon hediye etmek ya da kendinize tuşlu telefon almak üzere novabazar.com’un Diğer Telefonlar kategorisini inceleyebilirsiniz. Nokia 215 Dual Sim cep telefonu, Nokia 220 cep telefonu, Nokia 3310 cep telefonu gibi ürünlere uygun fiyat ve güvenli online alışveriş garantisiyle ulaşabilir, keyifle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.