Dolaplar

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Dolaplar


Dolaplar, hem evlerde hem de ofislerde yaşam alanını ferahlatan en önemli mobilyalardır. Farklı alanlarda şık ve ortama uygun dolap kullanımı ile eşyalarınızı düzenli olarak saklayabilirsiniz. Dar alanlarda sürgülü dolap sistemleri, daha geniş alanlarda da kapaklı dolaplar kullanışlı olacaktır. Peki, dolap seçimi nasıl olmalı ve uygun fiyatlı dolap modelleri hangileridir?

Dolap Seçimi Nasıl Olmalı?

Kullanışlı dolap modelleri, genellikle sizin ihtiyacınıza uygun olarak raf ve çekmeceleri ayarlanabilen dolaplardır. Bu konuda en konforlu seçeneğe ulaşmak üzere ihtiyacınızı doğru şekilde belirlemeniz gerekir. Örneğin banyoda yeterli saklama alanı yoksa banyo dolapları size yer kazandırabilir. Havluları, makyaj malzemelerini, deterjan ya da temizlik bezlerini düzenli bir biçimde banyoda saklamak üzere banyo dolaplarını kullanabilirsiniz. Mutfakta da ekstra yer açan portatif mutfak dolabı seçenekleri ya da mutfak rafları kullanılabilir. Ekmeklikli mutfak dolapları da çok şık ve keyifli bir kullanım sunarlar. Pratik bir biçimde ekmekleri ve diğer malzemeleri saklayabilirsiniz. Ekmeklikli dolapları, kapalı bir mutfak balkonunuz varsa orada da kavanoz ve konserveleri saklamak üzere kullanabilirsiniz. Ekmeklik kısmına patates, soğan, sarımsak koyabilirsiniz. Böylece görünürde hiç bir çirkinlik olmadan çok pratik ve temiz bir kullanım elde edersiniz.

 

Bez dolap modelleri özellikle öğrenci evlerinde çok pratik bir kullanım sunar. Yazlık evlerde, bekar evlerinde, kapalı balkonlarda ya da depo gibi alanlarda da bez dolaplarla epey giysi saklayabilirsiniz. Bez dolapları, ortama uygun renklerde seçerek yetersiz yatak odası dolabını da takviye edebilirsiniz.


Dolap fiyatları, sürgü sisteminin olup olmadığına, malzeme kalitesine, büyüklüğe ve markaya göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlı dolap çeşitleri için novabazar.com Dolaplar kategorisini inceleyebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.