Ekran Kartları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Görüntünün monitöre yansımasını sağlayan ekran kartları, net, hızlı bir görüntü yansıması için çok önemlidir. Özellikle bilgisayar oyunlarına meraklı olanlar, görsel tasarım programlarını kullananlar için ekran kartının kalitesi çok önemlidir. Harici olarak ekran kartı alıp bilgisayarınıza takabilirsiniz. Uyumlu bir ekran kartı ile ekrandaki görsel kalitesini yükseltebilirsiniz.

Ekran Kartı Ne İşe Yarar?

Görüntünün monitöre iletilmesi, görüntünün kalitesi ekran kartına bağlıdır. Ekran kartı kalitesi, oyun oynarken görüntünün net ve hızlı bir biçimde değişmesini sağlayan parçadır. Benzer şekilde siz, görsel tasarımlar üzerinde çalışırken görüntünün sizin verdiğiniz komutun hızıyla değişmesi ve görüntünün gerçek rengine, kontrastına uygun olarak grenlenmeden ekrana yasıması yine ekran kartı kalitesiyle ilgilidir. Ekran kartı, en net görüntüyü gerçeğe en yakın şekilde elde etmenizi sağlayan parçadır.

Ekran Kartı Nasıl Çalışır?

Monitörlerin görüntüyü ekrana yansıtmak için ihtiyaç duyduğu analog sinyalleri hazır hale getirirler. Analog sinyallere çevirdiği görüntü bilgisini monitöre yansıtan ekran kartları, bu işi ne kadar hızlı yaparsa ya da ne kadar fazla analog sinyalle yaparsa o kadar iyi görüntü kalitesi elde edilir.

Asus, EVGA, Gigabyte, MSI AMD Redeon marka gibi güçlü markaların ekran kartlarına novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı ekran kartı almak, kaliteli ürünlere cazip fiyatlarla online olarak sahip olmak üzere novabazar.com’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Yeni bir ekran kartı alarak bilgisayarınızın görüntü kalitesini arttırabilirsiniz. Aradığınızı kolayca bulabileceğiniz sistemiyle Novabazar, en kaliteli ürünlere en avantajlı fiyatlarla sahip olmanızı amaçlar.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.