Ekran Koruyucuları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Ekran Koruyucu Kılıf


Akıllı telefonların ve tablet cihazların cam malzemeden üretilmiş olan ekranları kolayca zarar görebilecek hassasiyettedir. Koruyucu kılıflar özellikle söz konusu cam yüzeyin zarar görmesini engeller. Şeffaf ekran koruyucu ya da aynalı ekran koruyucu ürünlerle akıllı telefon, tablet PC gibi cihazları çok daha uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Ekran Koruyucu Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için şarj aletleri, yedek şarjlar, kulaklıklar, kılıflar gibi farklı aksesuarlar söz konusu. Bu aksesuarların pek çoğu cihazların daha verimli kullanılmasını ya da uzun ömürlü olmasını amaçlıyor. Ekran kılıfları da koruyucu ürünler arasında. Ekran koruyucu alırken uygulamak istediğiniz cihazın ekran ölçülerine göre seçim yapmanız önemlidir. Zaten ekran koruyucu kapakların çoğu da cihazlara göre etiketlenerek satılır. örneğin Samsung Galaxy S4 ekran koruyucusu gibi.  Ekran koruyucu alırken leke tutmayan, mümkün olduğunca şeffaf olan ve ekranın hassas cam yüzeyini darbelerden koruyacak bir ürün tercih etmeniz önemlidir.


Ekran Koruyucu Kılıf Kullanmak Şart mı?

Telefon ya da bilgisayar gibi cihazların ekranları cam malzemeden üretilir. Kırılgan olan cam, görüntüyü en mükemmel şekilde yansıtmanın aracıdır. Ancak çantanıza attığınız akıllı telefonunuzla anahtarınızın sivri ucunun birbirine temas etmesi, telefonunuzun elinizden düşerek merdivenlerden bir kaç kat aşağı kayması, ekran üzerine kahve fincanının devrilmesi ve tüm sıcak sıvının direkt olarak ekrana temas etmesi, gündelik hayatta çok sık yaşanabilecek kazalardır. Üstelik böyle olasılıklar sonucunda cam ekranın zarar görmemesi mucize olur. Söz konusu durumlar için ekranı koruyan ancak varlığı hissedilmeyen ultra şeffaf ekran kılıflarını kullanmak gereklidir.


novabazar.com ile uygun fiyatlarla ekran koruyucu alabilir, telefonunuzu ya da bilgisayarınızı çok daha uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. İnternetten ucuz ekran koruyucu kaplama arıyorsanız farklı model ve çeşitlerdeki zengin ürün seçenekleri ve güvenli online alışveriş avantajıyla novabazar.com Ekran Koruyucu Kılıf kategorisine göz gezdirebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.