Elektrikli Süpürgeler

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Elektrikli Süpürgeler

 

Hem ev ihtiyaçları hem de ofis için gerekli malzemeler söz konusu olduğunda elektrikli süpürgeler hep ilk sıralarda yer alır. gerçek bir ev temizliği elektrikli süpürgeler olmadan asla tamamlanmış olmaz. Hatta ev temizliğinin ilk adımı her yeri güzelce bir süpürmekle başlar. Peki, tüm köşeleri kolayca süpürebileceğiniz, halıda kıl, tüy, kırıntı, kıyafet döküntüsü bırakmayacak bir süpürge modeli var mı? En iyi elektrikli süpürge hangisi, elektrikli süpürge fiyatları nasıl…

 

Elektrikli Süpürge Modelleri

Elektrikli süpürge konusunda son on yıldır müthiş bir değişim söz konusu. Çok ciddi Ar-Ge çalışmalarıyla istenen temizliğin net olarak sağlanabileceği üstelik de bu işi yaparken yani örneğin evi süpürürken kullanıcın mümkün olduğunca az yorulacağı ürünler geliştirildi. İlk elektrikli süpürge modelleri uzay araştırmaları için geliştirilmiş. Uzay gemisinde ortamda istenen sterilazyonun sağlanması için geliştirilen elektrikli süpürge fikri zamanla gündelik kullanıma uyarlanmış. Bugün iyi bir elektrikli süpürge, tozu, kırıntıları, saç ve vücut tüyleri güçlü bir şekilde çekebilen süpürge teknolojisiyle açıklanıyor. Eğer sizi yormadan tüm pisliği net bir biçimde çekebilen, bunu yaparken köşe ve koltuk altı gibi alanlara da kolayca girebilen, yıkaması ya da boşaltması kolay olan üstelik de öyle hemen dolmayan bir süpürge alırsanız, içinize sinecek bir temizlik elde edebilirsiniz.

 

Toz torbasız elektrikli süpürgeler ile pratik bir temizlik mümkün. İşiniz bittiğinde süpürgenin içini boşaltmanız yeterli. Bu süpürgeler, toz torbalı modellere göre daha uzun süre içini boşaltmaya gerek kalmadan kullanılabilir. Ancak süpürgenin içini boşaltmak ve temizlemek bazen yorucu olabilir. Üstelik iyice temizlemez ya da dolmuş olan süpürgeyi kullanmaya devam ederseniz kötü sonuçlar ortaya çıkabilir.

 

Toz torbalı süpürgeler, torbayı çıkarıp attığınız için çok pratik bir kullanım sunar. Ancak sürekli toz torbası almak biraz masraflı olabilir. Üstelik toz torbası stoğunuz kalmayınca stres yaşayabilirsiniz.

 

Su hazneli elektrikli süpürge modelleri de son yıllarda çok popüler. Bu süpürgeler, tozu oldukça güçlü ve gerçekten kalıcı bir biçimde çekebiliyorlar. Ancak onları da temizlik sonrasında mutlaka yıkamak gerekiyor. hazneyi boşaltıp yıkamak çok önemli. Toz ve havla dolan hazneyi bu iş için ayırdığınız bir süzgeç yardımıyla klozet üzerinde boşaltabilir, ardından da süzgeçte biriken pisliği çöpe atabilirsiniz. hazneyi su ile yıkayıp kurutmanız da gerekir. Temizlik sonrası söz konusu süreç biraz zahmetli görünse de bu tarz süpürgelerin toz çekim gücüne değer.

 

Günlük kullanım için dik süpürge modellerini de inceleyebilirsiniz. Bu ürünler büyük bir evde tam bir temizlik sağlamasa da gündelik tozların alınması ya da yemek sonrası kırıntıların temizlenmesi için ideal çözüm sunarlar. En kullanışlı dik süpürge modeli hangisi diye düşünüyorsanız; kablosuz modeller, toz haznesi geniş olan modeller oldukça konforlu bir kullanım sunar.


Kullanım alışkanlığınıza uygun olarak su filtreli elektrikli süpürge, toz torbalı elektrikli süpürge ya da toz torbasız elektrikli modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla elektrikli süpürge almak için novabazar.com Elektrikli Süpürgeler kategorisini inceleyebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.