Ev Dekorasyon

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Ev dekorasyonu, genellikle herkesin kendini çok yetkin gördüğü ancak işin aslı çok az insanın gerçekten etkileyici çözümler üretebildiği bir alandır. Detaylı ve çok etkileyici, etkileyici olduğu kadar da konforlu bir yaşam alanı tasarımı için iç mimarlara ve onların uzun yıllar aldığı eğitime güvenmek gerekir. Ancak bazı küçük ipuçlarıyla siz de evinizi keyifli, kendi tarzı olan ve konforlu bir mekana dönüştürebilirsiniz. Peki, ev dekorasyonunda nelere dikkat etmek gerekir

Sadelikten vazgeçmeyin. Mümkün olduğunca az renk ve az eşya kullanmaya özen gösterin. Böylece hem daha ferah bir mekan etkisi yaratabilirsiniz hem de kendinize hareket edecek daha geniş alanlar yaratabilirsiniz.

Belirli bir tarza uygun olmaya, her telden çalmamaya özen gösterin. Böylece evinizin kendine özgü bir tarzı olur.

Önemli eşyalarınızın ne kadar pahalı olduğu değil onları nasıl kullandığınızdır. Bu nedenle dekoratif bir etki yaratmak üzere önceden belirlediğiniz dekorasyon stiline uygun objeler ve tablolar kullanın.

Dekoratif objeler, tablolar, duvar kağıtları, duvar saatleri, çiçekler gibi ürünlerden faydalanın. Bunlarla belirlediğiniz dekorasyon trendini vurgulayabilirsiniz. Ayrıca mekanda daha dolu bir görüm elde edebilirsiniz.

Novabazar İle Evinizi Yenileyin!

Evi yenilemek için mutlaka tüm eşyaları baştan sona değiştirmeniz gerekmiyor. Bazen sadece kırlentleri, bir kaç objeyi ve aydınlatmayı değiştirerek evde yeni bir soluk yaratabilirsiniz. Çok stresli dönemlerin sonunda, yeni bir eve taşındığınızda, hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istediğinizde evde yapacağınız küçük bir tarz değişikliği size iyi gelebilir. novabazar.com Ev dekorasyon Kategorisi ekibinin sizin için özenle seçtiği kaliteli ve kullanışlı ürünlerle istediğiniz yenilenmiş etkiyi kolayca sağlayabilirsiniz. Pratik ev gereçleri, dekoratif objeler, ahşap objeler, yapay çiçekler, cam objeler, seramik aksesuarlar, metal aksesuarlar, dekoratif tabaklar, çerçeveler ve çok daha fazlasına geniş ürün çeşitliliğiyle ulaşabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.