Ev Tekstili

Sırala:
Göster:
Akova Mutfak Havlusu
%26
18,99 ₺
13,99 ₺
Sırala:
Göster:

Hem tasarım alanında hem de dekorasyon alanında giderek daha fazla önem kazanan ev tekstili,bir evi ya da odayı giydirmenin en iyi yolu. Ev tekstili, perdeler, koltuk örtüleri, koltuk kılıfları, masa örtüleri, dekoratif örtüler, yatak örtüsü ve pike takımları çok geniş bir alanı kapsıyor. Uygun fiyatlı ev tekstili alışverişi için kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla novabazar.com’u tercih edebilirsiniz.

Novabazar ekibi, en kaliteli ev tekstili ürünlerini, uygun fiyat avantajıyla alabileceğiniz şekilde sunuyor. Dört mevsim setler, uyku setleri, nevresim takımları, pike takımları, çarşaflar, yatak örtüleri, minderler, yastıklar, halı-kilim, battaniye, perde, yorganlar gibi farklı ürünlere Ev Tekstili kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Ev tekstili ürünleri, evinizde günlük kullanım ihtiyacınız için, çeyiz alışverişi için, ev hediyesi olarak alınabilir. Ev tekstili ürünlerini evin genel dekorasyonuna uygun olarak seçmek, yıkarken etikette üreticinin belirttiği detaylara dikkat etmek kullanım açısından önemlidir.

Uygun fiyatlı kırlentlerle salonunuza yeni bir soluk getirebilir, şık pike takımlarıyla yatak örtüsü kullanmadan yatak odanızı keyifli ve düzenli gösterebilirsiniz. Yatak örtüsünden, yastığa, yorganda, halıya, perdeden, havluya ev tekstili konusunda neye ihtiyacınız varsa novabazar.com’da bulabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.