Fritözler

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Fritözler

Aksu, Goldmaster, King, Korkmaz, Sinbo, Stilea, Tefal gibi markaların fritöz ürünlerine novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı fritözler için sistemdeki ürünleri inceleyebilir, kolayca size uygun olan bir ürünü seçerek güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

En popüler fritöz çeşitleri, haznesi çıkarılabilen modellerdir. Ayrıca Tefal Actifry Fritöz de çok sık incelenen bir ürün. Bu ürünün az yağ kullanarak kızartma lezzetini verebiliyor olması dikkat çeker. Tefal markasının Super Uno modeli de ısıyı dışa vermemesi ve koku önleyici özelliğiyle çok popüler.

Fritöz fiyatları, markadan markaya ve cihazın teknik özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Fritöz kullanırken cihazın haznesini düzenli olarak yıkamaya özen göstermeniz önemlidir. Böylece çok daha uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Ayrıca her kullanımdan sonra yağı değiştirmek, kullanılmış yağı tekrar kullanmamak önemlidir. Fritöz çalışırken çok fazla ısı kullanacağı için ocak, fırın gibi diğer ısı yayan cihazlara çok yakın durmamalıdır.

 

Tefal Actifry Fritöz Kullanışlı mı?

Kızarmış lezzetini seven ama kilo almaktan da çekinenler için Tefal Actifry Fritöz mükemmel bir teknoloji üretmiş. Hemen tüm versiyonlarında 1kg malzemeyi pişirme kapasitesi olan cihazın en önemli avantajı ise pek çok parçasının bulaşık makinesinde yıkanabiliyor olması. Sadece bir tatlı kaşığı kadar sıvı yağ kullanarak kızartma yapabilir ve kızartma lezzetini yağsız olarak da yaşayabilirsiniz. Patates kızartmak, patlıcan, kabak gibi sebzeleri kızartmak, tavuk ya da balık kızartmak için Tefal Actifry Fritözü keyifle kullanabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.