Güç Kaynakları(Ups) - Akü

Sırala:
Göster:
1650W EVEREST GÜÇ KAYNAĞI
%5
969,69 ₺
917,72 ₺
Sırala:
Göster:

Bilgisayar kullanımını verimli hale getirmek üzere çok sayıda parçanın bir bütünlük oluşturacak şekilde birlikte kullanımı önemli. Power Supply diğer adıyla güç kaynakları, bilgisayarınızdan daha fazla verim almanıza yardım eder. Bilgisayar kasasına şebekeden gelen akımı ileten ve bu akımı her bir parçanın ihtiyaç duyduğu miktarda paylaştıran güç kaynakları, cihazın en verimli biçimde çalışmasının anahtarıdır.

 

Güç kaynağı bozulursa, bilgisayarınız ciddi şekilde hasar alabilir. Bazı parçalar, geri dönüşü olmayacak şekilde zarar görebilir. Bu nedenle güç kaynaklarının düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeli, gerektiğinde değiştirilmelidir.

Kampanyalı güç kaynakları, uygun fiyatlı Power Supply ürünleri için novabazar.com’u tercih edebilirsiniz. Sistem, size güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı önemser. Bu anlayışla, sürekli iletişimde olduğu güvenli tedarikçilerle çalışır. Tedarikçilerinin örneğin Power Supply garanti kapsamı ve şikayet ya da değişim, iade konusunda kolay ulaşılabilir olmaları detayları denetler. Bununla beraber, Novabazar mağazalarının deneyimini online alanda sunabilmek konusu da önemsenir. Müşteri memnuniyeti sürekli analiz edilir ve kaliteli bir online satış deneyimi yaşatmak üzere AR-GE çalışmaları yapılır. E-ticaret alanında Ar-Ge çalışmaları yapan sistemiyle Novabazar, sektörüne de öncülük eder. İnternetten alışveriş yapma sürecini çok farklı bir çizgiye taşır.

Avegen, B-850V, Boost, Coolermast, Eurostar, Fsp, Emerson, Makelsan, Nacas, Necron gibi markaların güç kaynağı ürünlerine novabazar Power Supply ya da Güç Kaynağı alt kategorisinden ulaşabilir, avantajlı fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz

Sadece güç kaynağı için değil mouse, klavye, kulaklık, hoparlör gibi pek çok bilgisayar alt kategorisi için Novabazar’ı tercih edebilirsiniz.

 


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.