Güneş Gözlükleri

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Güneş gözlüğü kullanımı, sanılanın aksine sadece yaz aylarında değil kış mevsiminde de gereklidir. Yüz tipine uygun gözlük seçimiyle gün boyu konforlu ve şık bir biçimde güneş gözlüğü kullanılabilir. Güneş gözlüğü markaları, gözlük çeşitleri, güneş gözlüğü çerçeveleri, renkleri ve güneş ışınlarını kırma özellikleri farklılık gösterir. Peki, en uygun güneş gözlüğü seçimi için nelere dikkat etmek gerekir?

Güneş Gözlüğü Seçiminde Bunlara Dikkat Edin!

Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilecek ilk detay, alacağınız gözlüğü ne amaçla kullanacağınızdır. Zira, araç kullanırken, kış mevsiminde ve yaz mevsiminde ya da bahçe işleri, tamirat ve inşaat işleri gibi açık havada yapılan işler için seçilecek güneş gözlükleri farklı olmalıdır.

Güneş gözlüğünüzü alırken yukarıdakilere ek olarak çerçeve konusu da önemsenmelidir. Zira yüzünüze tam olarak oturmayan bir gözlük, konforsuz hissetmenize neden olacaktır. Yüzünüze göre aşırı büyük bir gözlük seçmeniz burun ve baş ağrısına neden olabilir. Çok küçük çerçeveli güneş gözlükleri de kenarlardan ışık sızdırarak gözünüzü rahatsız edebilir.

Gözlük çerçevelerinin renkleri de önemlidir. Esmer tenliler için siyah renkteki çerçeveler yerine renkli çerçeveler ve metalik gri tonları tercih edilmelidir. Kumral ve beyaz tenliler mavi, kırmızı gibi renkleri hatta neon gözlük çerçevelerini tercih edebilirler.

Aradığınız Güneş Gözlüğünü Novabazar’da Bulabilirsiniz!

Diesel güneş gözlükleri, Hugo Boss güneş gözlükleri, Nike güneş gözlükleri, Juliano Polarize güneş gözlükleri gibi ürünlere novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. Kaliteli güneş gözlüğü seçeneklerini uygun fiyatlarla sunan Novabazar, internetten güneş gözlüğü almayı kolaylaştırıyor. Güvenle online alışveriş yapabilmeniz için sürekli hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri ve müşteri odaklı iade, değişim seçenekleri sunuluyor.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.