Halı ve Kilim

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Halı Kilim

 

Ev ve ofislerde kullanmak üzere dekoratif kullanışlı halı modelleri alabilirsiniz. Farklı boyutlardaki halılarla yaşam alanlarına keyifli bir görünüm katabilirsiniz. Uygun fiyatlı halı modelleri için novabazar.com Halı Kilim kategorisini inceleyebilirsiniz. Farklı desenlerdeki halı modelleri ile yatak odası, çocuk odası, oturma odası, salon ya da koridorlarda çok keyifli ve sıcak bir etki elde edebilirsiniz. Peki, halı seçimi nasıl olmalı?

 

Halı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lateks halı modelleri son yıllarda en çok tercih edilen dokuma türü. Tamamen yün halı modelleri ise fiyatları yüksek olduğu için çok tercih edilmiyor ancak yüzlerce yıl aynı sağlamlıkta kalabilen bu halılar, sürekli konforlu ve güzel görünmeyi başarıyor. Kaydırmazlı halı modelleri özellikle yazlık evlerde ve mutfak koridor gibi halının çok kirlendiği yerlerde tercih ediliyor.

Halı seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken konu malzeme kalitesidir. Yün dokuma halılar, kışın çok daha sıcak bir zemin sağlar. Ayrıca yazın terletmez ve ortamda kötü halı kokusunun oluşmasına engel olurlar. Eğer halıları kullanacağınız alan, mutfak zemini ya da kapı girişi gibi halıların çok sık kirleneceği yerlerse çamaşır makinesinde yıkayabileceğiniz küçük ve ince kilimler daha kullanışlı olabilir. Bunların da kaydırmaz özellikte olanlarını tercih etmelisiniz.

 

Çocuk odalarında çizgi karakterlerle desenlendirilmiş temalı halılar kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun en sevdiği çizgi karakterin bulunduğu halılarla çok keyifli bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Yine çocuk odası halısı seçiminde de temizliği kolay ürünler tercih etmek faydalı olabilir.

 

Kilim modelleri de çok kullanışlı olabilir. Özellikle yazlık evlerde, bağ evlerinde ya da öğrenci evlerinde ortama keyifli bir doku katacak olan kilimler pratik bir biçimde kullanılabilir.


Halı fiyatları ise markaya, desen kalitesine, dokuma kalitesine göre değişmektedir. Uygun fiyatlı yün halı modelleri ya da lateks halılar için novabazar.com Halı Kilim kategorisini inceleyebilir, oturduğunuz yerden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.