Havlular

Sırala:
Göster:
Akova Mutfak Havlusu
%26
18,99 ₺
13,99 ₺
Kate louise Havlu 70x140 cm
%26
49,99 ₺
36,99 ₺
Sırala:
Göster:

Havlu

 

Ev tekstilinin en önemli ürünleri havlulardır. Havlu takımları, banyolarda konforlu ve şık bir kullanım sunarken bornoz takımları da günlük ihtiyacı karşılama açısından önemlidir. Havlu takımları, bornoz setleri, banyo havlusu ürünleri çeyiz alışverişi için de çok önemlidir. Çeyiz bohçasına konan şık havlular, çeyiz sandığına konanhavlu takımlarıözenle seçilir.

 

Havlu takımı alırken banyonuzun ve ev dekorasyonunuzun renkleri ile uyumlu ürünler seçerek çok dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Tematik ürünlerle de çok keyifli bir etki yaratmak mümkün. Örneğin marin temalı havlu setleri, çiçek temalı havlu setleri ya da geometrik desenleri olan havlu setleri kullanılabilir.

Havlu Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Havlu seçiminde kumaş dokusu çok önemlidir. %100 pamuk havlular, çok sağlıklı bir kullanım sunarlar. Ayrıca kolay kolay eskimezler. Pamuk oranı yüksek olan havlulardan tercih ederseniz emme gücü de daha fazla olur. Ayrıca  havlular, kolay kurur. Havlu dokuma malzemesi olarak bambu da son yıllarda çok tercih ediliyor. Bambu malzemeden dokunmuş havlularla banyonuzda çok keyifli bir kullanım elde edebilirsiniz.

 

Bebek Havlusu Seçimi Önemli!

Bebeklere havlu alırken çok daha dikkatli davranmak gerekir. Çok hassas olan ciltleri sert hav dokusundan tahriş olabilir. Bebek havluları %100 pamuklu ya da bambu malzemeden üretilmiş olmalıdır. Ayrıca yüksek derecede yıkansalar bile sertleşme olmamalıdır. En kaliteli kumaş boyaları kullanmış olsa bile çok fazla boya içeren renkli seçeneklerdense daha sade, beyaz ürünler tercih edilmelidir.

 

Uygun fiyatlı havlu setlerine novabazar.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı ürün çeşitleri arasından hızlıca alışverişinizi tamamlayabilir, beğenmediğiniz ürün için iade ya da değişim talep edebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.