iPhone Telefonlar

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

iPhone iOs Telefonlar

 

iPhone iOs telefonlar, son yıllarda dünya genelinde en fazla trend olan telefon modelleridir. iPhone’nun yarattığı güçlü marka algısı ile başarılı yazılım, tasarım ve kaliteli malzemeyi buluşturan Apple telefonlar çok tercih ediliyor. Apple marka akıllı telefon almayı düşünüyorsanız iPhone modellerine novabazar.com’dan bakabilirsiniz. Kampanyalar, “kargo bedava” avantajı ile güvenle iphone telefonlardan birine sahip olabilir ya da yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Peki, iphone çeşitlerinin özellikleri neler?

 

iOs işletim sistemine sahip olan iPhone modelleri, yıllardır hem tasarım hem de yazılım açısından sektöre yön veren bir kalite algısı sunuyor. Yenilikçi çözümler, pratik kullanım, güvenli olma odağı, kişiselleştirmeye dayalı yazılımlarla iPhone, adeta bir telefondan çok size bağlı bir asistan hatta bir uzuv tasarlamaya çalışıyor.


Batarya gücü 1560 mAh’tan 3200 mAh’a kadar değişen iPhone telefon modellerinin hiç bir sürümünde çift sim kartı kullanımı yok. 4 inçten 6 inçe kadar değişen ekran boyutları, 16GB’tan 256Gb’a kadar dahili hafıza kullanımı, 8 megapikselden 12 megapiksele kadar kamera çözünürlüğü, 1 GB’tan 3 GB’a RAm kapasitesi iPhone akıllı telefon modellerine bulabileceğiniz özellikler.

 

İphone X ve iphone 8 gibi son çıkan iPhone modellerine ya da aradığınız özel bir iPhone akıllı telefon modeline novabazar.com ile kolayca ulaşabilirsiniz. Uluslararası güvenlik sertifikalı ödeme sayfası, kolay iade ve ürün eğişim süreçleri, güvenilir tedarikçi işbirliği politikası ile Novabazar, bu konuda size en güvenli sonucu sunmayı hedefler.

 

Android mi iOs mu?

Apple’ın kendi geliştirdiği yazılım olan iOs, android kullanıcılarına ilk etapta biraz farklı gelebilir. Ancak, aslında iOs ile Aplle, en kolay kullanımı hedefler. Bu nedenle dosyalara ve uygulamalara kolay erişim ve mümkün olan en fazla kişiselleştirme için iOs oldukça başarılı bir çözüm sunar.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.