Kart Okuyucu

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Kart okuyucular, farklı cihazlardaki bilgileri alarak başka ortamlarda görmenize yardım ederler. Harici olarak kart okuyucu alıp kullanabilirsiniz. Kart okuyucu fiyatları, kalitesine, garanti süresine, modeline ve teknik özelliklerine göre değişir. Bireysel olarak ihtiyaç duyacağınız kart okuyucularını şirketler de toplu olarak satın alabilirler. 

 

Kart Okuyucu Modelleri

Kart okuyucu sayesinden bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da fotoğraf makinenizden görsel ve diğer dosyaları açabilirsiniz. Kart okuyucunun işlevi, bu dosyaları açmak ve okumaktır. Birer port olarak da adlandırılabilen kart okuyucular, pratik ve sistemli bir işleve sahiptir. SD kart okuyucular, micro SD kart okuyucular, MS kart okuyucular, USB 3.0 kart okuyucular, 3 portlu kart okuyucular gibi çeşitleri vardır.

Kart Okuyucu Fiyatları

Kart okuyucu çeşitleri çok fazla olduğu için kart okuyucu fiyatları konusunda çok kesin genellemeler yapmak zordur. Kart okuyucu fiyatları bir markadan diğerine değişir. Ayrıca kart okuyucunun teknik özellikleri başka bir deyişle donanımı, kullanıcıya sunduğu avantajlar, kapasitesi, garanti süresi gibi detaylar da fiyatı etkileyebilir.

Kart Okuyucu Markaları

Hyper, Hytech, Photofest, S-Link, Volk gibi çok sayıda kart okuyucu markası ülkemizde satışa sunuluyor. Bu markaların ve pek çoğunun ürünlerini almak üzere novabazar.com Kart Okuyucu ara kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bilgisayar Ana Kategorisi altındaki Kart Okuyucu kategorisinde aradığınız ürünleri bulabilir, uygun fiyat ve bazı günlere ya da ürünlere özel “kargo bedava” avantajını kullanabilirsiniz. Novabazar, mağazacılık deneyimini, güçlü tedarikçi ilişkilerini, müşteri hizmetleri birikimini online satış kanalında başarıyla sunmak üzere e-ticarete AR-GE çalışmaları gibi yenilikler getiren bir markadır. Sadece güvenilir tedarikçilerle çalışarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı önemser.

 


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.