Kılıflar

Seçili Filtreler :
  • Marka: General Mobile
Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Kılıf


Kılıflar, akıllı telefon ve cep telefonlarının cam ekranını ya da metal kasasını darbelerden, sıvı hasarından ya da çiziklerden korumayı amaçlar. Akıllı telefon kılıfı alarak cihazınızın ömrünü uzatabilir, çok daha uzun süre aynı yeni görünümünde kullanmaya devam edebilirsiniz. Katlanabilir iPad kılıfları, deri kılıflar, tablet kılıfları, iPhone kılıfı gibi aramalarınızın tümü için en şık, en dayanıklı ve en kullanışlı ürünlere novabazar.com ile ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı telefon kılıfı ürünleri için geniş seçenek bulabileceğiniz novabazar.com Kılıf Kategorisinden kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. iPhone 8 kılıfı gibi en yani akıllı telefon ürünleri için ya da tablet PC ürünleri için farklı renklerde, kumaş ya da deri malzemeden kılıflar bulabilir, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için online olarak konforlu bir biçimde satın alma yapabilirsiniz.


Telefon kılıfı ya da tablet kılıfı ürünleri, cihazların yere düşme, sıvı ile temas, anahtar gibi sivri cisimlerden zarar görme riskine karşına çok etkili bir koruma sağlar. Ayrıca iç cepleri olan kılıflar gibi fonksiyonel tasarımlara sahip olan ürünlerle kredi kartı, şirket kimlik kartı gibi kişisel eşyalarınızı da yanınızda taşıyabilirsiniz.


Kırmızı deri tablet kılıfı, beyaz deri iPad kılıfı ya da şeffaf iPhone kılıfı gibi farklı renk ve özelliklerdeki kılıf ihtiyaçlarınızı Novabazar Kılıf Kategorisi ile karşılayabilir, uluslararası güvenlik sertifikalı ödeme sayfasından güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Kılıfınızın uzun ömürlü olması için temizliğinde deterjan kullanmayınız. Özellikle deri kılıfları nemli bezle silmeniz yeterlidir. Telefon ve tablet kılıfları, yakınlarınıza hediye etmek üzere de çok hoş birer seçenek olabilir. Yılbaşı hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak kullandıkları veya yeni aldıkları bir telefon/ tablet için kılıf almanız çok güzel bir etki yaratacaktır.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.