Kırtasiye Ürünleri

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Kırtasiye Ürünleri

 

Ofislerin, okul çağındaki çocukların, genç öğrencilerin ya da evden çalışan freelancerların en önemli ihtiyaçları kırtasiye ürünleridir. Fotokopi kağıdı, kalem, tükenmez kalem, dolma kalem, kağıt, defter, telli defter, spralli defter, notblock, ataç, zımba, zımba teli gibi farklı kırtasiye ürünleri için novabazar.com Kırtasiye Ürünleri kategorisini inceleyebilirsiniz.


Klasörler, ahşap panolar, evrak rafları, fonksiyonel dosyalar, harita çivileri, etiketler, sunum dosyaları, fotokopi kağıtları, evrak çantaları, çöp kovaları, defterler gibi çok sayıdaki ürüne novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. Örneğin Uygun fiyatlı evrak çantası modelleri için kategoride biraz gezinmeniz yeterli. Avukatlar, devlet memurları, mühendisler gibi meslek grupları evrak çantasına sıklıkla ihtiyaç duyar. Ancak evrak çantaları evlerde, değerli evrakları saklamak için de kullanılabilir. Tapu belgeleri, ruhsat fotokopisi, kira sözleşmesi gibi evrakları düzenli bir biçimde saklamak üzere evrak çantalarını kullanabilirsiniz.

 

Minik ofis çöp kovaları, çok kullanışlı ürünlerdir. Ofisteki çalışma masasının hemen altına konan çöp kovalarıyla kağıtlar, küçük çöpler kolayca atılıp hijyenik bir biçimde toplanabilir. Ofis tipi çöp kovalarının içine de poşet yerleştirmek önemlidir. Böylece çöpleri toplarken bu poşetleri yerinden çıkarmak yeterli olacaktır. Ofisinizin dekorasyonuna uygun çöp kovası modelleri için novabazar.com Kırtasiye Ürünleri kategorisini inceleyebilirsiniz.


Mesleğe uygun kartvizitlik modelleri ile yakınlarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Örneğin göz doktorunuza “göz doktoru temalı kartvizitlik” hediye edebilir ya da sürekli gittiğiniz kuaförünğüze de “kuaför temalı kartvizitlik” götürerek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.