Kozmetik

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Makyaj malzemeleri, parfümler, bakım ürünleri, makyaj temizleme malzemeleri, makyaj çantaları gibi kozmetik ürünleri için en uygun fiyatları bulabileceğiniz Novabazar ile keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Aradığınız ürünü kolayca bulabilmeniz için düzenli ve detaylı bir kategori ağacı, güvenle alışveriş yapabilmeniz için güvenlik sertifikalı ödeme sayfası, kaliteli olana internetten de kolayca ulaşabileceğinizi kanıtlayan doğru tedarikçi işbirliği novabazar.com’un size sunduğu ayrıcalıklardan sadece bazıları.

İnternetten kozmetik ürünü almayı kolay, güvenilir, konforlu kılmayı amaçlayan sistem, hemen her konuda ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Geniş marka ve ürün çeşitliliği sunan novabazar.com’da aradığınız tüm kozmetik ürünlerini bulabilirsiniz. Peki, kozmetik ürün kullanımı konusunda nelere dikkat etmek gerekir?

Kozmetik ürünlerinin de son kullanma tarihi olduğunu unutmayın. Ancak pek çok hazır ürüne göre kozmetik malzemelerin son kullanma tarihi ile üretim tarihi arasında epey geniş bir zaman dilimi vardır. Bu nedenle hemen endişelenmeyin, raf ömrü uzun olan ürünleri keyifle kullanabilirsiniz.

Cilt ve saç renginize göre ürün seçmeye özen gösterin. Esmer, sarışın ya da kumrallar, aynı kozmetik ürünleri kullandıklarında sonuç asla aynı olmaz. Örneğin açık toz mavi bir far, beyaz tenli bir yüzde çok hoş görünürken esmer bir tende kaybolabilir.

Makyaj yapmadan cildin temiz ve nemli olmasına özen gösterin. Böylece makyajın ciltte daha uzun süre kalmasını ve uygulamanın daha kolay olmasını sağlayabilirsiniz.

Makyaj malzemelerinizi mutlaka düzenli bir biçimde duracakları, akmalarının ya da dökülmelerinin mümkün olmayacağı bir makyaj çantasında taşıyın.

Yanınızda sürekli kocaman bir makyaj çantasıyla dolaşmak istemiyor ama gün içinde hafifçe makyajınızı tazelemeyi de önemsiyorsanız minik bir makyaj çantası alıp, içine ruj, nemlendirici, allık gibi temel malzemelerden koyabilirsiniz.

Novabazar Kozmetik Kategorisinde Neler Var?

Parfüm ve deodorantlar, cilt bakım ürünleri, güneş koruyucu kremler ve makyaj ürünleri konusunda aradığınız ne varsa novabazar.com’da bulabilirsiniz. Ambar Solaire ürünleri, Antonio Banderas marka parfümler, Aqua Masage ürünleri gibi farklı seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.