Kulaklık

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

1980’lerde kendi hayatının baş rolünde olma sloganıyla tüm dünyaya tanıtılan ve hayatına kendi müziğini katabilmenin keyfini sunan kulaklıklar, her dönemde ilgi görmeye devam etti. 1980’li yıllarda özellikle gençlerin müziği kişiselleştirmesi fikriyle ortaya çıkan ve bir yaşam tarzını destekleyen kulaklıklar, bugün arabada telefonla konuşabilmek, en gürültülü ortamda bile çalışabilmek üzere konsantre olabilmek ve yine kendini müziğini dinlemek için adeta birer ihtiyaç haline geldi. Peki, kulaklık alırken nelere dikkat etmek gerekir, kulaklık fiyatları nasıldır, kulaklık seçimi nasıl olmalı, en ucuz kulaklık ürünleri nereden alınır, kulaklıktan ses çıkmıyorsa ne yapılır...

 

Kulaklık Modelleri

Kulak üstü kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar, mikrofonlu kulaklıklar, oyuncu kulaklıkları gibi çeşitlendirilen kulaklık modelleri farklı kullanım alışkanlıklarına seslenir. Kulak üstü kulaklık modelleri, kulağa tam olarak yapıştığı için çok daha iyi bir ses performansı sunarlar. Dışarıdan gelen sesi yüksek ölçüde absorbe eden bu kulaklıklar, sesin mükemmel ve net iletimini sağlar. Özellikle müzik dinlemek, ses kaydı yapmak, oyun oynarken kullanmak için idealdirler. Kulak içi kulaklık çeşitleri ise, daha zarif bir görünüme sahiptir. Bunlar sesi iletme konusunda modele ve markaya göre farklılık gösterebilir. Kulakiçi kulaklık modelleri, bazıları için kulağı rahatsız eden bir yapıya sahiptir ve tercih edilmeyebilir. Mikrofonlu kulaklık modelleri telefonla konuşmak için mükemmel çözüm sunarlar. Özellikle de araba kullanırken, spor yaparken ya da başka bir işle meşgulken mikrofonlu kulakların sunduğu avantajla rahatlıkla telefon görüşmenizi yapabilirsiniz.

En çok satan kulaklık modelleri, son yıllarda hem akıllı telefonların hem de diğer cihazların uyduğu beyaz modası kulaklıklar için de geçerli. Bu nedenle beyaz kulaklık modelleri çok tutuluyor. Ayrıca daha fazla hareket özgürlüğü sunması açısından kulakiçi modeller çok tutulurken kulak üstü modelleri de oyun için kulaklık modelleri arayanlar tercih ediyor.

Kulaklık Fiyatları

Kulaklık fiyatları, markaya, modele, kullanılan malzemeye göre değişiyor. A4 Tech, Apple, Asus, Classone, Belkin, Cadogen, Cooler, Frisby, Goldmaster gibi markaların kulaklık modellerine avantajlı fiyatlarla novabazar.com’dan ulaşabilirsiniz. Bir birinden farklı renklerdeki kulaklıkları alıp keyifle kullanabilirsiniz. Karne hediyesi ya da yeni işe merhaba, terfi hediyesi olarak da yakınlarınıza kulaklık alabilirsiniz. Her kullanımda sizi hatırlayacakları keyifli bir hediye olacaktır. Novabazar, kulaklık modelleri konusunda son derece seçici davranan bir tedarik anlayışıyla çalışır. Kendisini bu yaklaşımıyla diğer online mağaza kanallarından ayıran novabazar.com, yılların verdiği mağazacılık deneyimi, tedarik ilişkileri ve müşteri memnuniyeti tecrübelerini internetten alışveriş deneyimi iyileştirmek üzere paylaşır.

 


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.