Cep Telefonu Kulaklıkları

Sırala:
Göster:
BACKBEAT 105,HEADSET,BLACK,WW
%5
277,05 ₺
261,83 ₺
Sırala:
Göster:
Kulaklık ve Ses Ürünleri

Sosyologlara göre; 1980’lerde popüler olmaya başlayan kulaklık kullanımı, insanların gündelik hayata karışırken kendi müziklerini dinlemelerini sağlayarak kendi hayatlarının baş rolünde olduklarını hissetmeleri gibi bir sonuca neden olmuş. Bugün ise bir kulaklık, sadece müziği kişiselleştirmekten çok daha fazlası demek.


Akıllı telefonunuzu ya da bilgisayarınızı çok daha etkin bir biçimde kullanmak üzere kulaklık alabilirsiniz. Kulaklıklarla müzik dinleyebilir, araba kullanırken telefon görüşmelerinizi güvenle yapabilir, toplu taşıma araçlarında geçirdiğiniz saatlerde film izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Akıllı telefonu ya da bilgisayarı kişiselleştirmenin en önemli araçlarından biri olan kulaklıklar, mikrofonlu kulaklık modelleri, kulak üstü kulak modelleri ya da kulak içi kulaklık modelleri gibi farklı çeşitlerde üretiliyor.

 

Novabazar ile Caldecott marka kulaklık, Gigaset marka kulaklık, Huast marka kulaklık, İnova marka kulaklık, Jabra marka kulaklık, Lapas marka kulaklık, Philips marka kulaklık, Plantronics marka kulaklık gibi markaların ürünlerini uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Kulaklıkları yakınlarınıza özel günlerde hediye etmek üzere de alabilirsiniz. Kullandığı iPhone modeli ya da android cihazla uyumlu bir kulaklık hediye ederek gündelik yaşamlarına keyifli bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Araba kullanırken güvenle telefon görüşmesi yapmak, yürüyüşe çıktığında keyifle kendi müziğini dinlemek, çalışırken video izlemek ya da bir yandan müzik dinlemek üzere kulaklıklar çok keyifli ve konforlu bir gündelik hayat sunarlar.


Kulaklık kullanımında dikkat edilmesi gerekenler, kulaklıkları sıvı ile temas ettirmemektir. Sıvı teması elektronik birer aksesuar olan kulaklıkların zarar görmesine neden olur. Ayrıca çantanızda taşırken de anahtar gibi kesici aletlerle yan yana koymamanız önerilir. Kulakılık kablosunun dolaşmasını önlemek üzere kulaklılığınızı sürekli kutusunda muhafaza edebilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.