Kutular

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Kutular

 

Dolaplarda daha düzenli bir görünüm için organize olmak önemlidir. Eşyaları raflara, çekmecelere ya da onlar yetersiz geldiğinde kutulara koyarak daha düzenli ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Şık kutularla evde hemen her alanı daha düzenli kılmanız mümkün. Peki, dekoratif kutu modelleri nasıl kullanılmalı?

 

Dekoratif kutularla takılarınızı daha düzenli bir biçimde saklayabilirsiniz. Ayrıca makyaj malzemeleri için de daha düzenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Cımbız, törpü, oje gibi kişisel bakım setleri için de kutular alabilir, düzenli olarak eşyalarınızı kategorize edebilirsiniz.

 

Dolap içlerini daha düzenli kılmak üzere de kutuları kullanabilirsiniz. Bantlar, tornavida, makas, çekiç, çivi, vida gibi aletleri düzenli bir biçimde kutularda saklayabilir, ihtiyacınız olduğunda da kolayca kutudan alıp kullanabilirsiniz.

 

Evde kullanmadığınız ama atmak da istemediğiniz küçük eşyalar için kutuları kullanmak çok mantıklıdır. Kutular içinde sakladığınız bu eşyaları kutusuyla birlikte dolap üstlerine ya da baza altlarına koyabilirsiniz.

 

Ağaç takı standları ise kişisel kullanım için çok pratik birer çözüm sunar. Ayrıca yakınlarınıza hediye olarak bu standları düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınıza hoş bir doğum günü hediyesi, annenize anneler günü hediyesi ya da eşinize evlilik yıldönümü hediyesi olarak çok şık bir ağaç takı standı alabilirsiniz. Hem işlevsel, hem şık hem de çok farklı bir hediye seçeneği olacaktır.


Farklı boyutlardaki dekoratif kutu modelleri için novabazar.com üzerinden hızlıca seçim yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere güvenle sahip olabilirsiniz.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.