Mobilya

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Mobilya

 

Ev ve ofislerde yaşamı daha konforlu kılan ve keyifli hale getiren mobilyalar için online olarak hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. İnternetten mobilya almayı kolaylaştıran novabazar.com Mobilya kategorisi ile aradığınızı hızlıca bulabilir, güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürün teslim tarihleri, güvenli ödeme sayfası, bilgilerin korunması, doğru sipariş teslimi, iade ve iptal işlemleri konusunda son derece hassas bir yaklaşım geliştiren sistem’den ev ya da ofis için istediğiniz mobilyayı alabilirsiniz.  

 

Novabazar Mobilya Kategorisinde Neler Var?

Mutfakta yeterli saklama alanı yoksa mutfak mobilyaları ile kendinize ek alan yaratabilirsiniz. Mesela küçük bir köşeye konumlandırabileceğiniz mutfak dolabı, duvara monte edip baharatları ya da kahve fincanlarını koyabileceğiniz raflar fazladan yer kazanmanıza yardımcı olabilir. Özellikle duvara monte edilebilen raflarla mutfakta tezgah üzerinde yer kazanabilirsiniz. Bu da size, çok daha konforlu bir çalışma alanı sağlar.

Genç odası için keyifli dekoratif çözümler sunan mobilyaları Genç Odası kategorisinde bulabilirsiniz. İkili ranza sistemleri hem iki kardeşin dar bir çocuk odasından rahatlıkla uyumasını sağlar hem de yazlık evlerde kullanılabilir. 2 oda bir salondan oluşan küçük yazlık evinize yatılı misafir geldiğinde yatak açmakta zorlanıyorsanız ikili ranza modellerini kullanabilirsiniz. İki kişinin rahatlıkla uyuyabildiği bu ranzalar, size epey yer kazandıracaktır. Alt kısmı çalışma masası olan ranza tipleri de küçük genç odalarını verimli kullanmak için ideal.

 

Bir alanı düzenli tutmanın en pratik yolu yeterli dolap kullanımıdır. Eviniz ne kadar küçük olursa olsun doğru yerde konumlanan dolaplarla evi düzenli bir hale getirebilirsiniz. Bu amaçla farklı alanlara uyumlu dolaplardan sipariş etmek üzere Dolaplar kategorisini inceleyebilirsiniz.

 

TV üniteleri, günümüzde vitrin ya da konsol gibi dekoartif salon mobilyalarının yerini alıyor. Çünkü bazı televizyon sehpa modelleri, yemek takımını bile içine alabilecek ölçüde kullanışlı tasarlanıyor. Salonunuzda yeterince yer yoksa yemek takımı, kitaplar ve bir kaç CD, kablo, fotoğraf albümünü içine toplayacak şık bir TV ünitesi alabilirsiniz.

 

Aradığınız tüm mobilya ürünleri için farklı ve şık çözümler sunan novabazar.com Mobilya kategorisinden eviniz için fikir edinmeniz de mümkün. Tüm sayfaları keyifle gezin...

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.