Moda

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Moda, değişken ancak öyle olduğu kadar da kadim bir kavram. Moda olana sahip olmak hiç eskimezken neyi moda olacağı konusu çok hızlı değişebiliyor. İşte bu çelişki özellikle 90’lı yıllarda hem kullanıcıyı hem de tasarımcıyı o kadar çok yordu ki, sonunda modanın biraz da kişiye özel olması gerektiği konusunda hemfikir olundu. Peki kişiye özel giyinmek yani “moda” deyimle stil sahibi olmak için nelere dikkat etmek gerekir? Bu konuda modacıların bazı önerileri var:

Kendi vücudunuzu çok iyi tanıyın. Moda uzmanlarının sizin vücut tipinize uygun olarak önerdiklerini dikkate alarak kıyafet seçin.

Kendinize bir tarz belirleyin ve bu tarzı sürekli olarak giyim, saç, makyaj ve diğer aksesuarlarınıza yansıtın. Söz konusu tutarlılık, sizi stil sahibi gösterecek ayrıntıdır.

Tasarım ürünler kullanmayı önemseyin. Her kıyafetiniz tasarım bir ürün olmasa da bir çanta ya da şal için bu seçimi kolayca yapabilirsiniz.

Renklerin bir birini tamamlamasına izin verin.

Konu moda olunca alışveriş ve alışverişe vakit ayırmak da bir handikaba dönüşebilir. Eğer sürekli çalışıyor, hafta sonları da şehrin trafiğinde vakit harcamak istemiyorsanız kıyafet alışverişinizi ve giyim aksesuarlarınızı internetten de tamamlayabilirsiniz. Novabazar, Moda ana kategorisinde, bu alanda uzmanlaşmış bir ekiple en kaliteli ürünleri en güvenilir tedarikçilerle anlaşarak sunar. Aldığınız ürünler için kolayca değişim ve iade yapabilirsiniz. Peki, novabazar.com’da moda adına neler var?

Anneler günü hediyesi olarak da keyifli ve kalıcı bir seçenek olan saten eşarplar, takı ve mücevherler, kol saatleri, marka güneş gözlükleri, iç çamaşırı ve çok daha fazlası var. beğendiğiniz ürünleri seçip sepete ekleyebilir, online olarak kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.