Monitör

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Bilgisayar oyunlarını daha geniş bir ekranda ve konforlu bir biçimde oynamak üzere, film ve görsel tasarımı yapmak için, geniş ekranda fotoğraf düzenleme, videolar üzerinde çalışma yapmak, tasarım yapmak ve bazı özel mühendislik alanlarında monitör kullanımı ihtiyaç haline gelebilir. Kaliteli monitör, göz korumalı monitör, ekran çözünürlüğü yüksek monitör gibi aramalarınıza kolayca yanıt bulmak üzere kategorimizi inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken ürün için hemen sipariş oluşturabilir, güvenlik sertifikalı ödeme sayfasından tüm bilgilerinizin korunduğundan emin olarak ödemenizi sağlayabilirsiniz.

Oyun Tutkunları İçin Monitör Seçenekleri

Bilgisayar oyunları, giderek çok daha profesyonel bir hobi olmaya başladı. İş anlamında da oldukça güçlü bir potansiyeli olan bilgisayar oyunları konusunda son yıllarda hem oyuncu hem de oyun üreticisi bazında büyük bir ivme yakalayan oyun sektörü bazı cihazların kullanımını da gerekli kılabiliyor. Elbette bu ihtiyaç biraz da oyundan oyuna değişir. Oyun dünyası da bilindiği üzere epey geniş bir yelpazeye sahip. Bazı oyunlardan keyif almak için bir monitör edinmek neredeyse şart.

Uygun Fiyatlı Monitör Modelleri Novabazar’da

ViewSonic, Acer, AOC, Asus, Dell, BenQ, Cbox marka monitör modellerine kargo bedava, uygun fiyat, kampanya, novabazar’a özel fiyat gibi avantajlarla ve en önemlisi satış sonrası kaliteli müşteri hizmetleri desteğiyle ulaşabilirsiniz. Bazı ürünler için kargo bedava monitör avantajı sunabilen novabazar.com Monitör Kategorisi, kaliteli ürünlere cazip fiyatlarla ulaşmanızı hedefler. Kampanya ve indirimleri takip ederek uygun fiyatlı monitör seçeneklerine kolayca ulaşabileceğiniz Novabazar’da aradığınızı konforlu bir biçimde zaman kaybetmeden bulabilirsiniz.

Monitör ayağı, monitör askı aparatı, monitör standı, monitör kablosu gibi yardımcı ürün ve aksesuarları da yine novabazar.com Bilgisayar Ana Kategorisi içinde bulabilirsiniz.

Monitör Fiyatları

Temelde, monitör fiyatları, LCD monitörler, LED monitör ya da PLS monitör türlerine göre değişiklik gösterir. Ayrıca ekran genişliği, marka ve model özlelikleri de fiyata etki eder.

 


Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.