Mutfak Düzenleme

Sırala:
Göster:
Bambum Laisy Kağıt Havluluk
%21
36,99 ₺
28,90 ₺
Sırala:
Göster:

Mutfak Düzenleme

 

Mutfakta daha düzenli bir çalışma alanı yaratmak mümkün. Çok küçük mutfaklarda bile doğru organize olma tercihleriyle yeterli alana sahip olabilirsiniz. Hatta mutfağınızın dekoratif görünmesini sağlayabilirsiniz. Peki, mutfak düzenleme konusunda nelere dikkat etmek gerekir ve küçük mutfakları nasıl daha düzenli kılabilirsiniz?

 

Küçük Mutfaklı Daha Düzenli Kılmak İçin İpuçları

  1. Tezgahta, masa üstüne ve diğer yüzeylerde çok fazla yayıntı olmasına izin vermeyin. Her köşede, her kenarda bir cismin konumlanması, mutfağın dağınık ve olduğundan küçük görünmesine neden olur.
  2. Gıdaları sakladığınız dolaplarda tüm gıdaların aynı tipteki saklama kaplarında olması, çok düzenli ve şık bir görünüm sağlar. Uygun fiyatlı saklama kabı seçenekleriyle böyle bir organizasyon yapmanız mümkün.  
  3. Mutfakta bir sadeleştirme yapın. Gerçekten kullanmadığınız ya da sevmediğiniz her şeyi çıkarın. Böylece çok daha ferah ve geniş bir kullanım alanı elde edebilirsiniz.
  4. Mutfak perdesi, mutfak halısı, mutfak bezleri gibi mutfaktaki tekstil ürünlerinin aynı renkte olmasına özen gösterin. Böylece daha bütüncül ve daha dekoratif bir görünüm sağlayabilirsiniz.
  5. Bulaşıklık, deterjanlık gibi kullanım kolaylığı sunan bazı eşyalar mutfakta tezgahın fazla kalabalık görünmesine neden olabilir. Mümkünse bunları kullanmayın.
  6. Malzemeleri kategorize edin. Örneğin bardaklar bir dolapta, tabaklar diğerinde, süzgeç, rende gibi malzemeler başka bir dolapta olsun.

İnternetten Uygun Fiyatlı Mutfak Malzemeleri Almak!

Novabazar Mutfak Düzenleme kategorisi, mutfaklarda en çok ihtiyaç duyulan malzemeleri en uygun fiyatlarla sunmayı önemsiyor. Termos çeşitleri gibi ya da çöp kovası, mutfak eldiveni, silikon kek kalıbı, makarna süzgeci ve krema pompaları gibi yüzlerce farklı ürüne novabazar.com ile ulaşabilirsiniz. En kaliteli karana süzgeçleri ile keyifle makarna pişirmek, sağlıklı iç yüzeye sahip termoslarla bebeğinizin maması için ılık su bulundurmak ya da hava almayan bölmeli saklama kaplarıyla kahvaltılıkları saklamak çok daha kolay.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.