Mutfak Mobilyaları

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Mutfak Mobilyası

 

Mutfakta keyifle vakit geçirmek için mutfak mobilyası kullanımı ve seçimi çok önemlidir. Mutfak masası, mutfak masa takımları, mutfak sandalyeleri, portatif mutfak dolapları ve mutfak rafları ile çok keyifli bir yaşam alanı tasarlamak mümkün. Peki mutfakta alan açan, yer kazandıran mobilya tercihleri nasıl olmalı?


Eğer mutfağınızda yer olmasına rağmen mevcut mutfak dolapları yeterli değilse portatif dolap almayı düşünebilirsiniz. Portatif mutfak dolapları ile gıdaları, yemek takımlarını ya da tencere setlerini koyacağınız ek bir alan sağlamanız mümkün. Eğer kiracıysanız ve sıklıkla ev değiştirme ihtimaliniz varsa beyaz renkte portatif mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Duvara asabileceğiniz mutfak rafları da size epeyce alan sağlayabilir. Fincan takımları, baharat setleri ya da kavanozlardaki gıdalar için bu raflar mükemmel bir saklama alanı sunar. Üstelik duvara asılı olacakları için zeminden yer kaybettirmezler.

 

Çok amaçlı mutfak dolaplarını gerektiğinde kapalı bir balkonda ıvır zıvır dolabı olarak ya da banyo dolabı olarak da kullanmanız mümkün.


Mutfağınız yeterince saklama alanı sunamıyorsa mutfak dolaplarıyla uyumlu renklerde dolap ve raf üniteleriyle kendinize daha fazla saklama alanı sağlamanız mümkün. “Buradan taşınırsam ne olacak” diye düşünüyorsanız; bu ürünlerin genel tasarımları çok amaçlıdır. Mutfak dolapları yeterli olan bir evde kitaplık, banyo dolabı, ilaç dolabı gibi farklı işlevlerle de kullanılabilirler.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.