Mutfak Tekstili

Sırala:
Göster:
Sırala:
Göster:

Mutfak Tekstili

 

Mutfakta el bezleri, mutfak perdesi, mutfak halısı, önlükler ve diğer tekstil ürünleri çok işlevseldir. Mutfak testili seçiminde özenli davranarak mevcut mutfağınızın çok şık ya da dekoratif görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Mutfak Bezleri

Mutfakta en çok kullanılan ürünlerden biri kurutma havluları ve temizlik bezleridir. Islak bulaşıkları kurulamak, ortalığı silmek üzere elden düşmeyen mutfak bezlerinin seçimi önemlidir. Örneğin tüy ya da iplik bırakmayan kumaştan yapılmış temizlik bezleri kullanmak gerekir. Bu ürünler, daha hızlı ve kolay bir temizlik elde etmenizi sağlar. Ayrıca kolay kuruyan kumaştan temizlik bezleri almak da tavsiye edilir. Hijyen açısından  mutfak bezlerini haftada bir çamaşır makinesinde yüksek ısıda yıkamanız gerekir. Uygun fiyatlı mutfak havlu setleri için novabazar.com Mutfak Tekstili kategorisini tercih edebilirsiniz.

Mutfak Perdesi

Mutfakların daha keyifli görünmesini sağlayan tekstil ürünlerinden biri de perdelerdir. Mutfakta perde kullanımı, sürekli yemek pişen bir alan olması sebebiyle biraz daha önemlidir.  Mutfak perdesi seçiminde kolayca takıp çıkarabileceğiniz perde türlerine yönelmeniz önerilir. Uygun fiyatlı mutfak perdesi çeşitleri için de kategorideki ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

En Pratik Ev Hediyesi Seçeneği: Masa Örtüsü

Yakınlarınıza misafir olacağınız zaman onlara hediye seçmekte zorlanıyorsanız şık masa örtüleri imdadınıza yetişebilir. Uygun fiyatlı masa örtüsü çeşitlerinden alıp her zaman kullanılacak bir hediye sunabilirsiniz. Masa örtüleri, mutfakta, salondaki yemek masasında ya da yazlık evlerde en çok ihtiyaç duyulan malzemeler arasındadır.

Devamını gör
Copyright © 2005-2018 Seltim Dış Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.